Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty z OGADS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Wypłaty z OGADS (/Temat-Wyplaty-z-OGADS-153365)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wypłaty z OGADS - Xanter98 - 18-01-2018 13:45

(18-01-2018 13:40)Martinuss napisał(a):  @[Xanter98]

Głupota. Stracisz na różnicy kursu bo kurs szaleje jak nienormalny. I nie nie unikasz podatku.

Głupota, wyszedłem kilka dolarów na + na kursie, bo akurat w dołku dostałem, zamieniłem na USDT. Pobawię się trochę w crypto, więc lepiej tak niż wypłacić i wpłacać na giełde. A za BTC zawsze można kupić coś i uniknąć podatku Wink


RE: Wypłaty z OGADS - pspsga - 18-01-2018 14:19

To że kupisz coś za BTC , to nie oznacza , że nie musisz się z tego rozliczyć.... (chodzi oczywiście o wypłatę BTC)


RE: Wypłaty z OGADS - Xanter98 - 18-01-2018 14:36

(18-01-2018 14:19)pspsga napisał(a):  To że kupisz coś za BTC , to nie oznacza , że nie musisz się z tego rozliczyć.... (chodzi oczywiście o wypłatę BTC)

Jak nie wypłacę na konto to nie muszę się z tego rozliczyć, wiadomo, że teoretycznie muszę, no ale w praktyce nikt tego nie widzi. Chodziło mi bardziej o to, że i tak bym na giełdę wpłacił część Wink


RE: Wypłaty z OGADS - pspsga - 18-01-2018 14:59

Jak nie widzi jak o wszystkim wiedzą. Szczególnie , że prawdopodobnie przelałeś BTC na polską giełdę BitBay Smile


RE: Wypłaty z OGADS - Xanter98 - 18-01-2018 15:04

(18-01-2018 14:59)pspsga napisał(a):  Jak nie widzi jak o wszystkim wiedzą. Szczególnie , że prawdopodobnie przelałeś BTC na polską giełdę BitBay Smile

Przecież jak nie wypłacę BTC to nie muszę zapłacić podatku, tak samo jak komuś przeleję. Przelewając komuś mogę sobie wymienić spokojnie na gotówkę chociażby na tym forum albo kupić coś za to. Korzystam z binance.

btw. niech mi wpadną i zabiorą te 75%, nie bede plakal ze 150$... Nie przesadzajmy z podatkami, głupio nie płacić podatków w ogóle, ale też nie sprawdzają każdego i wszystkiego bez podstaw, chociażby mało kto płaci jak sprzedaje pojedyncze rzeczy na allegro.

Skończmy temat, w ogóle nie taki cel był tej wiadomości. OGAds wypłaca w BTC, może komuś się spodoba, innym nie Wink


RE: Wypłaty z OGADS - pspsga - 18-01-2018 15:23

Jak Ci urząd skarbowy wjedzie na konto , to nie zabierze Ci 75% z tych 150$ , tylko US wjeżdża na konto , czyli zablokuje Ci wszystkie Twoje zarobki , a z tego co widzę z tematu Broofiego , to trochę ich masz , więc bym uważał (szczególnie , że prawdopodobnie przekroczysz kwotę wolną od podatku , więc US będzie miał kolejny powód by się Tobą zainteresować).

Dobra a teraz: KONIEC OFFTOPA!


RE: Wypłaty z OGADS - twardy - 18-01-2018 15:42

Ech @pspsga cos zes uslyszal, cos sobie dopowiedziales i gadasz takie bzdury. US sie nigdy nie dowie, ze ktos taki jak @Xanter98 dostal pieniadze z ogads czy to na konto, gielde czy paypala. Z prostej przyczyny, ogads nie wysyla zadnego pita z Twoimi danymi xD

Chyba, ze zacznie zyc ponad stan, kupowac samochody i mieszkania, a do tego sasiad go podpier*oli.


RE: Wypłaty z OGADS - pspsga - 18-01-2018 16:13

Tylko , że jak ktoś taki jak Xanter będzie miał przypływ do salda konta 10k$ (nie ważne czy gielda,paypal czy konto z jakiegoś dziwnego amerykańskiego źródła) to istnieje ogromna szansa , że fiskus się o tym dowie. A jak już będzie miał takie informację , to nie zazdroszczę.

Ps. Oczywiście nie mówię o 1 przelewie 10k , tylko np. kilku za łączną sumę 10k.


RE: Wypłaty z OGADS - Xanter98 - 18-01-2018 16:35

Halo, mowilismy tutaj o wyplacie przez BTC 230$... Przeciez jakbym wyplacal na konto to sie rozlicze. Mam nadzieje, ze Cie nie zawiode i te 10$ siadzie Smile


RE: Wypłaty z OGADS - pspsga - 18-01-2018 16:41

10$ to chyba trochę za mało Big Grin Każdemu na tym forum życzę by siadło co najmniej 10k$ Big Grin