Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje (/Temat-Wolne-30-tysiecy-pod-inwestycje-nie-krypto-juz-tam-inwestuje-153363)

Strony: 1 2


Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Arturebiznes - 25-12-2017 00:08

Witam wszystkich,

Szukam pomysłu na kolejne inwestycje, na chwilę obecną z wolną kwotą 30tys zł. kryptowaluty to moje ogólne zajęcie tak że to już jest wykorzystywane. Myslałem o portalu internetowym, ciekawej aplikacji itd. HYIPy nie wchodzą w grę.Pozdrawiam


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - hufsmoke - 25-12-2017 01:52

Kup koparki do altcoinowSmile


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Itachi198 - 25-12-2017 03:40

Kup towar hurtowo, do sprzedaży w detalu na allegro Smile


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Arturebiznes - 25-12-2017 04:23

Ten towar brzmi ok, zastanawiam się tylko co by się opłacało, nie chce sie też bawić w drobnice ale w sumie jakbym kupił jakieś telefony czy komputery to coś może by z tego było.


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Captain - 25-12-2017 07:52

Tylko do sprzedaży regularnej na Allegro musisz mieć Działalność Gospodarczą. Inaczej konkurencja może Cię podkablować (podobno tak robią) i będzie problem.


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - janbers - 25-12-2017 10:19

Inwestuj dalej. Jest sporo możliwości i to sprawdzonych bez ryzyka. Poza kryptowalutami. W razie potzreby DELETE Podpowiem co gdzie i jak.


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Captain - 25-12-2017 10:30

(25-12-2017 10:19)janbers napisał(a):  Inwestuj dalej. Jest sporo możliwości i to sprawdzonych bez ryzyka. Poza kryptowalutami. W razie potzreby DELETE Podpowiem co gdzie i jak.

Jeszcze Ci się to nie znudziło? Dużo już 'frajerów' naciągnąłeś?


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Arturebiznes - 25-12-2017 12:04

Dzialalnosc mam zarejestrowaną w UK więc jakoś to ogarne. Dzięki wszystkim za podpowiedzi, chyba pomyślę rzeczywiście o handlu, jednak myślałem też o dropshippingu bo jakby nie było koszta są znikome a potencjał ogromny. Czy ktoś miał może do czynienia z tego typu modelem? Chodzi mi o podpięcie np 2 hurtowni powiedzmy z odzieżą dla przykładu.


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - WhiteNigga - 25-12-2017 13:47

Kupuj na aliexpress i sprzedawaj duperelki z Chin


RE: Wolne 30 tysiecy pod inwestycje, nie krypto, juz tam inwestuje - Dzonyy - 05-01-2018 13:56

Mam fajny pomysł na stworzenie „nowego” produktu ze „starego”. Kwota na uruchomienie jaką bym potrzebował to około 10k. Produkt skierowany do wiekszosci spoleczenstwa, wiec potencjal jest duzy. Kwestia marketingu i wspolpracy z odpowiednimi osobami (posiadam kontakt z kilkoma dosc znanymi osobami na IG). Pomysl chetnie przedstawie po podoisaniu umowy o poufnosci.

Jesli interesuje Cie nowy biznes, ktory oferuje produkt praktycznie dla wszystkich i zakupy sa ponawialne co jakis czas, napisz na priv Smile