Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? (/Temat-W-co-zainwestowac-1000zl-i-dokladac-po-200zl-miesiecznie-na-okres-5-10-lat-153327)

Strony: 1 2


W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - dirtrx - 23-12-2017 09:35

Witam mogę sobie pozwolić na odkładanie trochę gotówki co miesiąc
Chciałbym zamiast odkładać do skarbonki i mieć tylko to co odłoże, wolałbym to jakoś troche powiększyć ponieważ zamierzam to zbierać przez 5/10 lat może nawet dłużej.

Chodzi mi o inwestycje najlepiej taką gdzie nie muszę, ale mogę co miesiąc dołożyć 200zł lub więcej kiedy chce, ale żeby nie było to konieczne (jak nie wpłacę w jednym miesiącu to strace wszystko lub jak będę chciał wcześniej wypłacić)

Przy zwykłym odkładaniu 200zł po 10 latach będę miał 24000zł
Jednak na pewno można to jakoś ładnie powiększyć przy tak długim okresie
Dodam że mam jeszcze zaoszczędzone 1000zł, które na start też mogę dodać.

Ktoś może coś polecić? Doradzić?

Inwestuje w siebie
Inwestuje też dodatkowo małe sumy w goldsaver


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - estero123 - 23-12-2017 09:55

Myślałeś o kryptowalutach? Patrząc na to, że chcesz wrzucić to na 10 lat i co jakiś czas dokładać to według mnie jest to idealna propozycja.


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - dirtrx - 23-12-2017 10:06

(23-12-2017 09:55)estero123 napisał(a):  Myślałeś o kryptowalutach? Patrząc na to, że chcesz wrzucić to na 10 lat i co jakiś czas dokładać to według mnie jest to idealna propozycja.

Za kryptowalute podziękuje nie ma na to nigdy pewności, a wolałbym swoje oszczędności mieć to znaczy wolałbym pewną inwestycje. Z bitcoinem nikt nie wie co się stanie.


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - twardy - 23-12-2017 10:22

Zaloz sobie podkonto "skarbonke" i tam przelewaj.


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - Kamil202 - 23-12-2017 10:44

Polecam krypto waluty jak chcesz tylko wpłacić i nic z tym nie robić to lepiej kup btc a jak chcesz szybciej pomnożyć pieniądze polecam alty Smile


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - Captain - 23-12-2017 11:00

Ja będąc w takiej sytuacji 1/3 inwestowałbym w BitCoina, a pozostałe 2/3 odkładał do 'skarpety'.
Lepszego rozwiązania nie widzę, bo w internecie naprawdę ciężko o inwestycje bez dużego ryzyka, a już zwłaszcza tak długoterminową.


A jeśli bardziej niż na samych zyskach zależy Ci na zabezpieczeniu przyszłości to kupuj złoto i trzymaj gdzieś schowane, ale nie mów o tym nikomu (dla bezpieczeństwa).
Złoto to trochę bardziej zamrożenie kapitału niż inwestycja nakierowana na zysk, ALE jeżeli czysto teoretycznie byłyby w Polsce w przyszłości jakieś większe kryzysy albo wojny to papierowy pieniądz może bardzo stracić na wartości, a złoto dalej będzie dużo warte i może Cię w takiej sytuacji uratować.
Posiadanie złota wydaje się być dobrym zabezpieczeniem przyszłości, na pewno lepszym niż trzymanie pieniędzy w banku.


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - pawlo5x - 20-07-2018 11:44

Jakiś czas temu miałem podobny dylemat. Przeglądałem różne fora, strony dostawałem prze najróżniejsze propozycje, aż w końcu zdecydowałem się na pewien program i dzisiaj po kilku miesiącach uważam że to był najlepszy wybór. Co prawda ryzyko jest jak wszędzie ale pieniądze jakie tam można wyciągnąć są naprawdę spore. Może nie od razu ale z czasem na pewno będziesz zadowolony. Wbrew wszystkim złym opiniom myślę, że nadal warto w to inwestować ja przynajmniej tak robię. Jak będziesz chciał porozmawiać na ten temat to śmiało pisz.


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - noomak - 23-07-2018 22:28

kryptowaluty to świetny pomysł na inwestycje na lata. Oczywiście nigdy nie ma pewności co będzie za X lat i dlatego trzeba mądrze inwestować cześć środków.
Warto dołączyć do internetowego klubu o kryptowalutach - Liga BTC. Tam można się wiele nauczyć jak inwestować w kryptowaluty z głową Smile


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - skipto - 26-07-2018 03:48

Krypto dobre jeśli myślisz bardzo dlugo terminowo. Jak ktoś zainwestował na poczatku tego roku jest dużo w tyle bo ceny spadly o 2/3. Niż podejdą w góre a wierze w to minie około 1,5/2 lat. I sam jestem troche do tyłu choć nie dużo. Ale ja inwestuje w krypto na dłuższy czas także nie martwię się tym bo wiem ,że i tak na tym zarobie. Oraz od roku działam w innym programie gdzie zyski są określone z góry i od twojego zaangażowania/wkładu własnego. Jak ktoś chce więcej dowiedziedzieć zapraszam na [email protected] odpowiadam w pierwszej kolejności lub prv.


RE: W co zainwestować 1000zł i dokładać po 200zł miesięcznie na okres 5/10 lat? - tomek019 - 12-09-2018 22:12

możesz odkładać w kryptowaluty na Hold, w krypto na Proof of stake, w krypto na masternody

badz inwestowac w złoto badz whisky Smile
lub zaczac robic marketing i zaczac dzialac w jakichs programach Smile