Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? (/Temat-Gdzie-zakupic-dobry-tani-serwer-oraz-domeny-153319)

Strony: 1 2


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - imadlo - 23-12-2017 12:50

(23-12-2017 09:01)jlde napisał(a):  Zanim pobierzesz kod authinfo musisz przedłużyć domenę o rok Big Grin Big Grin . Nie ma tak łatwo

Musieli zmienić to nie dawno, bo jakieś pół rok temu miałem tam wzięte 4 domeny .pl za 0 zł i bez problemu wydali mi kody authinfo i nie doliczyli dodatkowych opłat. Teraz widziałem, że w regulaminie jest zapis, że jak przeniesiesz wcześniej domenę przed przedłużeniem to będziesz musiał zapłacić standardowy koszt rejestracji.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - radek0389 - 23-12-2017 16:26

(23-12-2017 09:01)jlde napisał(a):  
(23-12-2017 00:05)radek0389 napisał(a):  
(22-12-2017 22:44)rachman napisał(a):  PL w nazwa? Chyba na rok tylko bo z przedłużeniem to porażka cenowo...

Rejestrujesz domenę .pl w nazwa za darmo, potem pobierasz kod authinfo i przenosisz tam, gdzie odnowienie najtańsze. Czy to zła opcja? według mnie optymalnaSmile.

Zanim pobierzesz kod authinfo musisz przedłużyć domenę o rok Big Grin Big Grin . Nie ma tak łatwo

A to chyba że wprowadzili niedawno taki zapis. Przenosiłem parę domen już wcześniej i bez żadnych opłat.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - jlde - 23-12-2017 18:05

Zmiany, zmiany zmiany


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - radek0389 - 23-12-2017 19:07

(23-12-2017 18:05)jlde napisał(a):  Zmiany, zmiany zmiany

A ciekawe jak to ma się do regulaminu NASK, który mówi:
"Na żądanie Abonenta Partner obsługujący nazwę domeny zobowiązany jest niezwłocznie wydać kod authinfo, który umożliwi przeniesienie obsługi. Partner nie może uzależniać wydania kodu od uprzedniego spełnienia dodatkowych warunków. "

Spróbuję uzyskać kod dla domeny zarejestrowanej za 0 zł i zobaczę, co mi napisze nazwa.pl Tongue.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - imadlo - 23-12-2017 19:14

(23-12-2017 19:07)radek0389 napisał(a):  
(23-12-2017 18:05)jlde napisał(a):  Zmiany, zmiany zmiany

A ciekawe jak to ma się do regulaminu NASK, który mówi:
"Na żądanie Abonenta Partner obsługujący nazwę domeny zobowiązany jest niezwłocznie wydać kod authinfo, który umożliwi przeniesienie obsługi. Partner nie może uzależniać wydania kodu od uprzedniego spełnienia dodatkowych warunków. "

Spróbuję uzyskać kod dla domeny zarejestrowanej za 0 zł i zobaczę, co mi napisze nazwa.pl Tongue.

Kod zapewne Ci wydadzą tylko za nie spełnienie warunków promocji możesz otrzymać jakąś karę pieniężną lub będzie doliczony do twojego konta koszt przedłużenia tej domeny, przynajmniej tak pisało w regulaminie ostatniej mikołajkowej promocji domeny za 0 zł.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - jlde - 23-12-2017 19:55

A ciekawe jak się sprawy potoczą, mam 5 domen w home, z podobnej promocji, może więc jeszcze nie są stracone (to lenistwo, żeby zajrzeć do regulaminu...)


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - blitzer0 - 26-12-2017 10:21

1&1
mają teraz promocję, za 12 $ masz domanę .com i hosting. Tylko musisz użyć proxy bo Polaków nie przyjmują. Ale nie martw się możesz mieć kilka kont. Tylko uważaj, bo mają upsell czyli jak kupujesz to odchacz pewną usługę za 6.99 $ miesięcznie bo wybulisz 88 za miesiąć. A tak to masz na rok domanę i hsoting najtaniej.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - Futurehost - 26-12-2017 14:10

Wszystkich szukających hostingu wraz z domeną zapraszamy do zapoznania się z https://futurehost.pl/serwery-www . Teraz, wraz z kodem rabatowym FH50, wszystkie pakiety hostingowe są aż o 50% tańsze - to oszczędność od 60 do nawet 300 zł!

Dodatkowo, w tej cenie otrzymacie także: kreator stron, instalator aplikacji, domenę .PL gratis na pierwszy rok i inne ekstra bonusy – http://www.futurehost.pl/promocje

Zapraszamy do darmowych testów.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost