Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? (/Temat-Gdzie-zakupic-dobry-tani-serwer-oraz-domeny-153319)

Strony: 1 2


Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - gugson - 22-12-2017 21:10

jwt.
Oczywiście po jak najniższej cenie i w miare w standardach Smile


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - pspsga - 22-12-2017 21:27

Jeśli chcesz domene .pl to polecam nazwa.pl , natomiast jeśli chcesz jakieś zagraniczne domeny to bez wahania mogę polecić Namecheap Smile


Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - patrolpxd - 22-12-2017 21:39

A jeśli chodzi o hosting to minthost Smile Bardzo dobry support Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - rachman - 22-12-2017 22:44

PL w nazwa? Chyba na rok tylko bo z przedłużeniem to porażka cenowo...
Zerknij na seohost.pl mają dobre ceny hostingu, PL jedne z najtańszych cen, także jak chodzi o przedłużenia, support daje radę. Siedzę tam od lat i jak coś to mogę rabat na hosting załatwić jeśli Cię zainteresuje oferta.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - pspsga - 22-12-2017 23:19

Chodziło mi o to , że w nazwa domena .pl jest darmowa Tongue Myślę , że kolega bardziej by już ogarniał rynek hostingów i domen po roku , więc na pewno by się przeniósł na jakieś tańsze serwisy z przedłużeniami np. seohost lub ovh Big Grin


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - mahuzz - 22-12-2017 23:27

Mintshost - złego słowa powiedzieć nie mogę Smile
Tak jak wspomniał rachman - przedłużenie domeny na nazwie to jest jakieś nieporozumienie.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - radek0389 - 23-12-2017 00:05

(22-12-2017 22:44)rachman napisał(a):  PL w nazwa? Chyba na rok tylko bo z przedłużeniem to porażka cenowo...

Rejestrujesz domenę .pl w nazwa za darmo, potem pobierasz kod authinfo i przenosisz tam, gdzie odnowienie najtańsze. Czy to zła opcja? według mnie optymalnaSmile.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - Krypto - 23-12-2017 01:39

Polecam, sam uzywalem - minthost.


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - jlde - 23-12-2017 09:01

(23-12-2017 00:05)radek0389 napisał(a):  
(22-12-2017 22:44)rachman napisał(a):  PL w nazwa? Chyba na rok tylko bo z przedłużeniem to porażka cenowo...

Rejestrujesz domenę .pl w nazwa za darmo, potem pobierasz kod authinfo i przenosisz tam, gdzie odnowienie najtańsze. Czy to zła opcja? według mnie optymalnaSmile.

Zanim pobierzesz kod authinfo musisz przedłużyć domenę o rok Big Grin Big Grin . Nie ma tak łatwo


RE: Gdzie zakupić dobry tani serwer oraz domeny? - Elton - 23-12-2017 12:42

Domena w ovh.
Hosting wystarczy w mintshost.