Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Walka o niezależność finansową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Walka o niezależność finansową (/Temat-Walka-o-niezaleznosc-finansowa-153282)



Walka o niezależność finansową - macio96b - 20-12-2017 20:48

Cześć, nazywam się Mateusz, zamieszkujący Toruń. Na co dzień pracuję w agencji reklamowej jako grafik komputerowy. Co mnie tutaj sprawdza? chęć dodatkowej kasy, natomiast wybiegając trochę w przyszłość to chciałbym otworzyć własną agencję reklamową i myślę, że dorobek w internecie mógłby mi w pewien sposób pomóc zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Od długiego czasu obserwuję forum, próbowałem nawet kilku sposobów na zarabianie ale wszystko kończyło się niepowodzeniem. Dokładnie miesiąc temu wpadłem na serwis "mypay" wydał mi się "najwygodniejszy" jako dla osoby początkującej, tak więc zainteresowałem się tym. Dziennik zakładam aby zmusić się do systematyczności i na bieżąco powiększać swoje zarobki. Tak jak wspomniałem wyżej, równo miesiąc temu otworzyłem konto i klikam, poniżej wklejam screena z efektami ostatniego miesiąca. Do usłyszenia Smile

[Obrazek: beznazwy34.png]


Walka o niezależność finansową - tomek7912 - 20-12-2017 21:33

Ładny wynik jak na mypay. Byle było więcej!


RE: Walka o niezależność finansową - macio96b - 20-12-2017 22:08

(20-12-2017 21:33)tomek7912 napisał(a):  Ładny wynik jak na mypay. Byle było więcej!

Dzięki, mam nadzieję, że będzie lepiej! Smile


RE: Walka o niezależność finansową - twardy - 20-12-2017 22:15

Z mypayem i niezaleznosci finansowa to bym uwazal Big Grin
Koniec roku, firmy sie pewnie chca pozbyc kasy na kampaniach reklamowych... bywaja miesiace, ze 50zl to moze wyklikasz przez... caly miesiac.

Powodzenia


RE: Walka o niezależność finansową - macio96b - 20-12-2017 22:18

(20-12-2017 22:15)twardy napisał(a):  Z mypayem i niezaleznosci finansowa to bym uwazal Big Grin
Koniec roku, firmy sie pewnie chca pozbyc kasy na kampaniach reklamowych... bywaja miesiace, ze 50zl to moze wyklikasz przez... caly miesiac.

Powodzenia

No od czegoś trzeba zacząć Big Grin, tak jak wspominałem jestem początkujący i chętnie posłucham bardziej doświadczonych ode mnie Wink


RE: Walka o niezależność finansową - twardy - 20-12-2017 22:38

Szeroko pojety marketing sieciowy, afiliacja, SEO. Ostatnio na topie sa kryptowaluty. Polecam przejrzec dzial z poradnikami i dzienniki pracy.


RE: Walka o niezależność finansową - wrzochal11 - 20-12-2017 23:03

Jak na MayPay to faktycznie zarobek dobry. Tylko teraz pytanie czy to co robisz aktualnie ma jakieś przełożenie na Twoją przyszłość? Jak działasz to coś tam zarabiasz, jak przestajesz klikać, to nic nie zarabiasz. Osobiście to polecam robić takie rzeczy, które mają też przełożenie i na Twoją przyszłość. Czasami można nic na tym nie zarobić, miesiąc, dwa a nawet trzy. Jednak jest to praca, która zaprocentuje w przyszłości.

Jeśli chodzi o praktyczne rzeczy, to przede wszystkim warto zdobywać umiejętności takie jak: tworzenie swojego tzw. zaplecza, czyli jakieś strony www, fanpage, konta na instagramie, następnie umiejętność zdobywania ruchu na te narzędzia, pozycjonowanie stron, umiejętność komunikacji.. czy to słowem pisanym czy też mówionym. To są takie umiejętności, które zawsze się przydadzą, nieważne co Ty w tymi internecie będziesz robił.. a właśnie podstawowa zasada jest taka, że trzeba patrzeć i w przyszłość. Wiadomo najpierw wiedza, a dopiero potem reszta. Cóż.. Powodzenia Ci życzę Smile