Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Laptopu do Internetu z Możliwie Mocną Baterią - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Laptopu do Internetu z Możliwie Mocną Baterią (/Temat-Szukam-Laptopu-do-Internetu-z-Mozliwie-Mocna-Bateria-153275)



Szukam Laptopu do Internetu z Możliwie Mocną Baterią - DeI - 20-12-2017 16:53

Witam
Na tę chwilę do korzystania z internetu używałem Netbooka Nokia Booklet 3G. Wybrałem ją swego czasu bo miała naprawdę wytrzymałą baterię nawet teraz na normalnym korzystaniu potrafi wytrzymać 4-5H.

Jednakże czas zmienić ponieważ na niej mogę zainstalować max Windowsa XP a przydałaby się co najmniej siódemka (i tylko siódemka nie chciałbym mieć 8 albo 10 musi mieć możliwość instalacji albo przerobienia tak aby weszło) lub jakieś Linuksy. Widzę że już niektórych stron albo nie ładuje albo się zamulają gdyż sprzęt już jest zbyt wolny. No i nie ma aktualizacji już na XP.

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś Laptopa/Netbooka z możliwie najdłuższym czasem pracy na baterii do internetu? Z tego co widzę kategoryzuje się do takiego użytku jako mobilny/biznesowy. Nie zależy mi aby był do gier albo do użytku domowego. Ja głównie potrzebuję do przeglądania internetu tudzież oglądania filmików.

Przydałoby się aby miał conajmniej 4/8 GB Ramu
I dobrze by było zachować pewien rozsądek w cenie/jakość bo co z tego że kupię sprzęt który trzyma godzinkę dłużej za 5-6K zł jak jest gdzieś taki co kosztuje 4K zł i trzyma godzinę mniej


Szukam Laptopu do Internetu z Możliwie Mocną Baterią - Hybrid1990 - 09-01-2020 18:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.