Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową (/Temat-Jak-wstawic-kod-banneru-na-strone-tekstowa-153274)



Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową - helix - 20-12-2017 16:32

Jak wstawić kod banneru na zwykłą stronę tekstową, bo na widżet to wiem.Skąd za darmo pobrać szablony,bootstrap do WordPressa.


RE: Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową - piotrgk4 - 20-12-2017 17:18

Ja używam internetu by pobierać szablony Jerk2


RE: Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową - imadlo - 23-12-2017 12:24

(20-12-2017 16:32)helix napisał(a):  Jak wstawić kod banneru na zwykłą stronę tekstową, bo na widżet to wiem.Skąd za darmo pobrać szablony,bootstrap do WordPressa.
Jak chcesz wstawić kod na statyczną stronę to musisz edytować plik danej strony(zakładka wygląd->edytor). Jak chcesz pobrać jakiś szablon bootstrap wpisz sobie w Google -> "free bootstrap wordpress"


RE: Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową - radek0389 - 23-12-2017 13:58

@[helix] w zgłoszeniu na tutora napisałeś, że interesujesz się programowaniem, tworzeniem stron, a potem pytasz jak wstawić zwykły baner na stronę Big Grin. I to kolejny raz.

To jak napisać: Jestem programistą, moje największe osiągnięcie, to odpalenie skryptu "Hello world"


Jak wstawić kod banneru na stronę tekstową - Artinesse - 08-03-2018 12:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.