Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnie tchnienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatnie tchnienie (/Temat-Ostatnie-tchnienie-153268)



Ostatnie tchnienie - rybson37 - 20-12-2017 14:18

Siemanko wielu może mnie zna , wielu może kojarzy a zdecydowana wiekszość ma w dupie kim jestem i skad się wziąłem. Jestem rybson i jestem na tym forum nie od dzisiaj. Próbowałem kiedyś za małolata coś tam działać w zarabianiu przez neta. Robiłem fejki na fb spamowałem troche , troche skracaczy liznąłem ale w zasadzie to nic większego nie zarobiłem. Potem była chwila przerwy i wróciłem z zaoszczedzoną w realu gotówka i motywacja do zarabiania i wpadłem w łapy naganiaczy hyipow a mianowicie jednego konkretnego, które pewnie znacie TrafficMonsoon. No mniejsza większość hajsu wtopiłem w tym syfie i sie kompletnie odciąłem od tmtego czasu minęly już ze dwa lata, a ja praca na etacie jestem już nieco zmęczony bo praca włożona przezemnie jest niewspółmierna do zarobków. Dlatego w raz z nowym rokiem przechodze w pracy na pół etatu i wracam do ciśniecia czytania ciśniecia tworzenia i ciąglego dzialania w necie. Ostatni miesiąc sporo przeglądałem forum, sporo czytałem i postanowiłem uderzyć w ppa,seo i w międzyczasie troche socialmedia. Póki co działam pomalutku i wiadomo robie to dla siebie a dziennik to motywacja. Niemniej póki co będe robił baze bo bez tego ani rusz. Wpisy będą prawdopodobnie 2x w tyg żeby mnie wystarczająco zmotywować do działania bo chciałbym w końcu coś w tym swoim nędznym życiu zmienić, myśle że to wystarczająca motywacja do działania. Cele?? Chyba póki co to ogarniecie do konca roku potwierdzonych kont na fb pododawanie ich do grup i do tego rozwijanie dalej ig a raczej dopiero rozpoczęcie tegoż przedsięwzięcia no i oczywko czytanie czytanie i czytanie o ppi ppa blogach seo i wraz z nowym rokiem napewno rozpoczęcie jakiegos projektu na sam początek, żeby zobaczy co się z czym je. Wiadomo nie odrazu Kraków zbudowano. Zyczcie mi szczęscia ciao.


RE: Ostatnie tchnienie - rybson37 - 21-12-2017 13:54

Motywacja jest wiec pora wyznaczyć jakieś przyziemne cele do końca roku i update będzie właśnie tuż przed końcem roku.

A oto i takie malutkie cele, które powinienem dać rade wykonać. Wszystko małymi kroczkami! Big Grin


1. Stworzyć i postarać się utrzymanie 10 kont fb co może nie być łatwe bo na ostatnie 5 które stworzyłem oczywiście z zasadami bezpieczeństwa tylko jedno sie utrzymuje po tygodniu od utworzenia więc poki co -> 1/10kont daje rade!

2. Moje pierwsze konto ig nabiera rumieńców follow do followa, like do like , post do posta i pomalutku się rozwija obecnie posiada 20followow wiem wiem mało ale dobiero się z tym oswajam jaki cel? Myśle, że te 200followów do końca roku jestem w stanie zdobyć i to nie tylko dzięki tagom #f4f ale i dobrym contentem tak więc póki co -> 21/200 follow

Drugie konto, które stworze na dniach myśle, że jutro jak wstane po nocce to się za to wezmę tematyka zupełnie inna i cel do końca roku też będzie delikatny bo 100followów powinno siąść

3. Stworzenie bazy maili nie tylko tych pod konta na fb, ale i tych które przydadzą się do tworzenia kont na yt oczywiście konta swoje odstoją i nie pójdą odrazu w ruch, bo szkoda by było czasu na tak szybkie bany Tongue ale myślę, że baze 50kont mailowych na gmailu/interii jestem w stanie zrobić i potem oczywko konta yt na tych mailach, a potem jeśli z połowa sie utrzyma po nowym roku oczywiście bez używania tj. szerowania czy komentowania to i tak bd dobrze, a więc kolejny malutki cel -> 0/50 kont gmail/youtube

4. Myśle nad inwestycją prywatnych środków na krypto może tak ze 100$. Tylko kompletnie nie wiem co się z czym je poradzicie coś?

5. Cel zarobkowy? Raczej nie więc punkt 5 możnaby pominąc , lecz 5 punktów zawsze wygląda lepiej niz 4 Big Grin

Życzcie mi powodzenia w tych póki co malutkich celach. Pozdro i życze wam wesołych świąt zarobkowicze Smile


Ostatnie tchnienie - Hybrid1990 - 03-02-2021 16:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.