Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony (/Temat-Ogads-za-ruch-mobile-omowienie-strony-153249)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: OgAds - Jak stworzyć automatyczny downloader? - Thinker - 05-07-2018 21:33

Hm. Szkoda.
Mam generalnie tez problem zd stworzeniem „File Locker”. Wszystko dobrze wpisuje żeby stworzyć landing page, a on nie wyświetla się w ogóle na liście.


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - Mefisciak - 01-08-2018 23:10

Witam.
Chciałem założyć konto na OgAds i niestety aplikacja z dwóch maili została odrzucona. Mógłby ktoś pomóc? Nie posiadam jeszcze strony www, pozostają więc tylko social media


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - zibov - 02-08-2018 07:19

Podaj czyjąś strone z piatej strony Google i po sprawie Wink


OgAds - pytania odnośnie programów - deidara3210 - 26-08-2018 18:07

Pytania do osób które współpracują z OgAds.

1. Jak duża jest ilość ofert z apkami mobilnymi? Podobnie jak na funhub czy lepiej, bo tam tylko zdążyłem wykonać rejestracje i zwątpiłem...

2. Czy jest możliwość promowania gier/aplikacji mobilnych na zasadzie różnych postów i recenzji na ich temat? Mam na myśli to czy jest tylko content locker czy też jest przykładowo kampania Clash of clans i do posta na stronce na jej temat moge dodać baner prowadzący do Google Play lub App Store i czyste pobranie bez żadnych ściem dostać wynagrodzenie?

3. Mam zamiar skupić się na promowaniu ofert mobilnych tj. gry, aplikacje różnego rodzaju itp. w sposób w przykładzie wyżej jeśli nie ogads to co polecacie zamiast?


RE: OgAds - pytania odnośnie programów - broofie - 26-08-2018 18:56

Ogads jest jednym z największych serwisów posiadających oferty .apk Pod każdy graj oraz urządzenie znajdziesz przynajmniej po 2 takie oferty dla każdego kraju. Łącznie jest około 220 ofert jeśli chodzi o samo pobieranie aplikacji.

Nie ma bezpośrednich linków do promowania konkretnej oferty, jedyną opcją jest Content Locker. Możesz zawsze wyłączyć wszystkie oferty w poszczególnym Lockerze i zostawić jedną na której chcesz się skupić.


RE: OgAds - pytania odnośnie programów - deidara3210 - 27-08-2018 08:04

W takim razie czy zna ktoś serwis który płaci bezpośrednio za promowanie wybranych aplikacji ? Opcje z content lockerem jakoś nie bardzo przemawiają do mnie.


OgAds - Nie mogę się zalogować - Thinker - 09-12-2018 22:07

Cześć.
Czy miał ktoś problem, że nie mógł zalogować się do ogads? Wpisuje wszystko poprawnie i odrzucają mój wniosek o zalogowanie... Jakieś pomysły?


RE: OgAds - Nie mogę się zalogować - xmaniek6 - 09-12-2018 22:08

restart hasła / napisz do opiekuna


RE: OgAds - Nie mogę się zalogować - Thinker - 09-12-2018 22:13

Nie mam opiekuna. Resetowałem hasło i ciągle jest to samo.


RE: OgAds - Nie mogę się zalogować - xmaniek6 - 09-12-2018 22:20

(09-12-2018 22:13)Thinker napisał(a):  Nie mam opiekuna. Resetowałem hasło i ciągle jest to samo.

sprawdź czy masz poprawnie napisany email ( najlepiej skopiuj )
każdy ma "opiekuna" źle się wyraziłem bardziej Affiliate Manager mój to np Ben Jak nie wiesz jakiego masz to szukaj w wiadomościach, chyba, że usuwasz:/
jak uda ci się dostać to zapisz to hasło + email w wyszukiwarce (+ taki , że samo wpisuje)
Powodzenia