Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony (/Temat-Ogads-za-ruch-mobile-omowienie-strony-153249)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - radek0389 - 01-04-2018 08:43

Teraz to każdy dostaje net7, to wypłaty co poniedziałek.


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - bimber14 - 02-04-2018 12:38

Ja jakoś od 3 dni pisze do supportu na stronce i wysłałem maila do Bena w sprawie zmiany na NET7 i 0 odzewu


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - radek0389 - 02-04-2018 13:52

Po założeniu konta, po jakimś czasie przychodzi mail, że mamy rozliczenie net7. Chyba nie ma reguły kiedy co i jak. Wcześniej przejście na to wymagało zarobienia określonej kwoty, ale teraz tak to nie działa.

Ps. I zauważ, że na te 3 dni "zero odzewu" aż dwa przypadały na weekend.


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - matek697 - 06-04-2018 18:15

Witam, cięzko tutaj o akceptacje konta? wie ktoś jak "na pewniaka" złożyć aplikacje?


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - Dartris - 06-04-2018 20:37

Na ogads bezproblemowo. Przynajmniej u mnie tak bylo. Napisz cos o socialmedia i powinno przejść


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - nykkusek - 07-04-2018 12:09

(02-04-2018 13:52)radek0389 napisał(a):  Po założeniu konta, po jakimś czasie przychodzi mail, że mamy rozliczenie net7. Chyba nie ma reguły kiedy co i jak. Wcześniej przejście na to wymagało zarobienia określonej kwoty, ale teraz tak to nie działa.

Ps. I zauważ, że na te 3 dni "zero odzewu" aż dwa przypadały na weekend.
Widzę że w miarę ogarniasz OG Big Grin Zarobiłem jakieś 160 $ i jeszcze tego nie wyplacilem, z tego co widzę ludzie którzy zarobili 500$ mają prawo do NET7, mimo to dostałem wczoraj maila że zmieniono mi termin wypłat na NET7. O co chodzi? Do nikogo nie pisałem o przyspieszenie ani nic, może to tylko chwilowe?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - radek0389 - 07-04-2018 12:17

Tam nawet jak 1$ zarobisz, to od jakiegoś czasu zmieniają na net7 i tyle, dla nas lepiej bo częściej kasę masz, co tydzień. Te info odnośnie przymusu zarobienia 500$ jest nieaktualne. Na stałe tak zostaje. Określ w panelu metodę wypłaty i potem z automatu będą ci wysyłać.


RE: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - matek697 - 07-04-2018 15:34

(06-04-2018 20:37)Dartris napisał(a):  Na ogads bezproblemowo. Przynajmniej u mnie tak bylo. Napisz cos o socialmedia i powinno przejść


[Obrazek: ogs.png]
napisałem, że planuję promować przez fb ads i w innych social media

e: poradziłem sobie inaczej ;d


Ogads a darmowy hosting - DanielL - 23-04-2018 22:36

Witam
mam pytanie czy mogę bez problemu podpiąć file locker od ogads pod stronę hostowaną na prv.pl nie czaje do końca tak stron internetowych chciałbym się upewnić coś wspominali w regulaminie o automatycznym przekierowaniu stron i właśnie zastanawia mnie jak ma się do tego ogads.Ewentualnie może ktoś z was działa w OgAds na darmowym hostingu? możecie coś polecić?
pozdrawiam


RE: Ogads a darmowy hosting - Xanter98 - 23-04-2018 23:07

Wykup sobie domenę na namecheap za grosze i nie będzie miał takich problemów.