Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ustawić żeby nie było podstron w portfolio - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak ustawić żeby nie było podstron w portfolio (/Temat-Jak-ustawic-zeby-nie-bylo-podstron-w-portfolio-153242)



Jak ustawić żeby nie było podstron w portfolio - Pakula - 19-12-2017 14:16

Mam ustawiony darmowy szablon w wordpressie o nazwie: Pure Free Portfolio
I teraz wyświetla mi się na stronie głównej tylko 10 ostatnich projektów, a na dole mam już podstrony < 1 l 2 > , a chciałbym żeby nie tworzyły sie podstrony tylko żeby wszystkie projekty pokazywały się na głównej.

Tak to wygląda:

[Obrazek: 6cf7d7601b048b2c.png]


A tak wyglądają ustawienia czytania:

[Obrazek: 7a323be1560ceb39.png]


Wie ktoś może jak to zrobić? Rolleyes

Temat można zamknąć problem rozwiązany może komuś się przydać to napiszę:
Wchodzimy w Kokpit > Edytuj stronę startową > Zjeżdżamy na sam dół i edytujemy Portfolio, następnie w polu o nazwie: Items per page (Put the number of the items to load on the page) wpisujemy ilość projektów jakie chcemy, żeby się pojawiło Smile


RE: Jak ustawić żeby nie było podstron w portfolio - patttson - 19-12-2017 15:46

Może pogrzeb w kodzie Big Grin


RE: Jak ustawić żeby nie było podstron w portfolio - vocus - 19-12-2017 17:43

Może to ?

Kod:
https://connekthq.com/plugins/ajax-load-more/



RE: Jak ustawić żeby nie było podstron w portfolio - Pakula - 22-12-2017 13:15

Temat można zamknąć problem rozwiązany może komuś się przydać to napiszę:
Wchodzimy w Kokpit > Edytuj stronę startową > Zjeżdżamy na sam dół i edytujemy Portfolio, następnie w polu o nazwie: Items per page (Put the number of the items to load on the page) wpisujemy ilość projektów jakie chcemy, żeby się pojawiło Smile