Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z chin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Import z chin (/Temat-Import-z-chin-153241)



Import z chin - Lazork - 19-12-2017 14:13

Witam,
Ma ktoś może pomysł którego nie realizuje i mógł by się podzielić Smile
A mianowicie co by tu można ściągnąć z chin?Smile
Jeżeli pomysł będzie naprawdę dobry i dojdzie do jego realizacji to przewidziana jest nagroda Smile


RE: Import z chin - Itachi198 - 19-12-2017 14:28

Na tą chwilę nic xd cło, VAT sprawią że Ci się odechce, wiem co mówię xd
Ale jak już to jakieś długopisy z alibaby lub baterie xd
Odkąd PiS doszedł do władzy i powymieniał ludzi w urzędach (celnych też) to jest to jakaś masakra xD


RE: Import z chin - Hexagon. - 19-12-2017 15:37

Mnie zastanawia jedno, skąd handlarze np. akcesoriami do smartfonów są w stanie zaoferować ceny niższe czasami niż na Ali.
Lecą po kosztach żeby się wybić a potem zmieniają cenę? Chciałem wystartować z własną DG ale konkurencja jest ogromna i wybić się z pewnością łatwo nie będzie.


RE: Import z chin - twardy - 19-12-2017 15:46

Widzisz cene na ali pojedynczej sztuki. Zamow 1000 to Ci majfrend da znizke.


RE: Import z chin - Lazork - 19-12-2017 19:23

długopisy to nie Smile ostatnio tzn jakiś rok temu sprzedawałem inteligentne zegarki ale z tego co widzę to już nie ma szans na tym rynku.. i tak się zastanawiam nad czymś innym...


RE: Import z chin - dimsons - 01-01-2018 16:13

doczepie się do tematu.
chętnie nawiążę z kimś współpracę / zostanę częściowym inwestorem

interesują mnie duże ilości towarów z ominięciem cła itp , coś na czym można zarobić sprzedając w polsce

zna ktoś chińskie firmy co mają korzystne ceny (hurtowe) z wysyłką do Polski?


RE: Import z chin - bafeng - 20-01-2018 08:19

Lokalne punkty w Chinach są rzeczywiście bardzo tanie. Są również słabej jakości, ale również bardzo trwałe, musisz zrozumieć, jestem chiński


Import z chin - themi8 - 22-01-2018 23:45

Towar jest tani ale wysylka I oplaty buduja cene da sie pewne rzeczy obejsc ale to trzeba miec lep I checi. Jak cos to pm

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk