Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
⚡ uClick.in ⚡ - [ Skracacz | Bez Captchy | Zlicza wszystkie wejścia ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ⚡ uClick.in ⚡ - [ Skracacz | Bez Captchy | Zlicza wszystkie wejścia ] (/Temat-%E2%9A%A1-uClick-in-%E2%9A%A1-Skracacz-Bez-Captchy-Zlicza-wszystkie-wejscia-153231)



⚡ uClick.in ⚡ - [ Skracacz | Bez Captchy | Zlicza wszystkie wejścia ] - adamak2k - 18-12-2017 22:35

Cześć! Kolejny temat w dziale Bitcoin! No co? Trzeba promować Bitcoinowe rozwiązania Cool

[Obrazek: Hk1R6sHMz.png]

Proszę państwa, przed wami uClick! Niesamowity skracacz z świetnymi stawkami. Jest niesamowity z wielu powodów, z resztą sami zaraz przeczytacie. Poza tym, że ma świetne stawki, uClick cechuje się naprawdę przyjemnym designem. Aż chce się spędzać czas w dashboardzie.

[Obrazek: SkJlx2HMM.png]
Tak wygląda dashboard po założeniu konta

Oto główne cechy uClick:
  • Zlicza wszystkie wejścia, a nie unikalne (nie licząc naszego IP oraz podobno wykrywa boty)
  • Wysokie stawki, a mianowicie $6 za 1000 wejść z kraju tier 1, a OD $1 do $2 za 1000 wejść dla reszty świata.
  • Niskie progi wypłat (od $0.10 na FaucetHub)
  • Użytkownik nie musi wypełniać Captchy!
  • Możemy podłączyć stronę pod API i automatycznie tworzyć linki (np. jak mamy własny faucet)
  • Świetny design panelu użytkownika
  • Full Page Script - możemy podłączyć skrypt pod naszą stronę, który zamieni wszystkie linki na skracacz!

Skracacz
Przejście przez skracacz nie jest bardzo bolesne. Zazwyczaj przechodzimy przez tak jakby dwa skracacz, w żadnym nie ma captchy, co na plus, jest za to sporo reklam, na szczęście nie inwazyjnych. Z tego co zauważyłem wyłączony adblock jest przymusowy, jednak pop up blocker da się przemycić (swoją drogą polecam po up blockera jakiegokolwiek, przydaje się na bitcoinowych faucetach)

Nie wiem czy to "legalne" na forum, ale jeśli chcecie przetestować skracacz bez zakładania konta, to macie tutaj mój przykładowy link prowadzący do strony głównej zarabiam.com:

http://uclick.in/WIco


Dodatkowe opcje (mass shrinker, full page)

Mass Shrinker
Mamy oczywiście możliwość skorzystania z mass shrinkera. Można stworzyć 20 linków za jednym kliknięciem na raz. Jest też informacja, że opcja może zostać zablokowana jeśli nadużywamy tego narzędzia.

Full Page Script
Mamy możliwość użycia na swojej stronie skryptu, który zamieni wszystkie linki zewnętrzne na skracacz uClick prowadzący do tych linków. Dzięki temu możemy monetyzować w łatwy sposób swoją stronę. Oczywiście nie polecam jeśli macie jakąś porządną społeczność to chyba nie wypada Undecided

Program polecający
Strona oferuje program polecający, według którego otrzymujemy aż 10% zarobków osoby poleconej (oczywiście osoba polecona nie traci niczego) dożywotnio!


DOŁĄCZ!

Zarejestruj się z mojego linku polecającego: ► uClick.in ◄ Dziękuję! impreza

Zarejestruj się z linku normalnego: uClick.in



Potwierdzenia wypłat
Oto kilka potwierdzeń wypłat, które znalazłem w Internecie:
[Obrazek: sAmqitZ.png?3][Obrazek: n7NerFD2S1OXT3_1J0hedg.png][Obrazek: XF4XsxkjRPeklY61HswKTA.png]


⚡ uClick.in ⚡ - [ Skracacz | Bez Captchy | Zlicza wszystkie wejścia ] - Hybrid1990 - 29-12-2018 09:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.