Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak włączyć klawiaturę w lapku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak włączyć klawiaturę w lapku (/Temat-Jak-wlaczyc-klawiature-w-lapku-153187)



Jak włączyć klawiaturę w lapku - Itachi198 - 17-12-2017 15:26

Hej, potrzebuję pomocy. Padła a raczej wyłączyła mi się klawiatura w laptopie Asus k50i. Raczej nie z powodu rozlanego napoju, lecz wpisywało się mojej siostrze 'p' cały czas więc pobiłem ręką po klawiszach i teraz nic nie kontaktuje xd USB działają, świeci wyłącznie dioda od połączeń sieciowych, żadne kombinacje klawiszy nie działają jak i usuwanie i aktualizowanie sterowników.

[Obrazek: Screenshot_2017-12-17-13-30-54-332_com.a...chrome.png]


RE: Jak włączyć klawiaturę w lapku - PremAccHack - 17-12-2017 15:48

Nie działa po prostu jak nie może odblokować tymi przyciskami. Naprawiłeś ją już dożywotnio Smile


RE: Jak włączyć klawiaturę w lapku - Dante_/ - 17-12-2017 16:08

Cytat:Jak włączyć klawiaturę w lapku
Cytat:więc pobiłem ręką po klawiszach

Hmm, nie mam pojęcia co może być nie tak, próbowałeś wyłączyć i włączyć laptop'a?

@Edit
Spróbuj odwzorować ten ruch ręką po klawiszach jeszcze raz, wydaje mi się że to pomoże.


RE: Jak włączyć klawiaturę w lapku - PremAccHack - 17-12-2017 16:21

(17-12-2017 16:08)Dante_/ napisał(a):  
Cytat:Jak włączyć klawiaturę w lapku
Cytat:więc pobiłem ręką po klawiszach

Hmm, nie mam pojęcia co może być nie tak, próbowałeś wyłączyć i włączyć laptop'a?

@Edit
Spróbuj odwzorować ten ruch ręką po klawiszach jeszcze raz, wydaje mi się że to pomoże.

Pier****ij młotkiem pomoże Big Grin Wpisz w google model laptopa i poszukaj jakiegoś skrótu do włączenie klawiatury. Jak nie działa to znaczy że masz usterkę nie ma innej opcji.


RE: Jak włączyć klawiaturę w lapku - Itachi198 - 17-12-2017 16:22

Wyłączyłem i włączyłem kilkukrotnie. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem, pobiję jeszcze co nieco dla pewności Big Grin


RE: Jak włączyć klawiaturę w lapku - Dante_/ - 17-12-2017 16:27

(17-12-2017 16:22)Itachi198 napisał(a):  Wyłączyłem i włączyłem kilkukrotnie. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem, pobiję jeszcze co nieco dla pewności Big Grin

Dobra to bez żartów, ogólnie to prawdopodobnie rozwaliłeś klawiaturę, ale dla pewności rozłóż lapka i sprawdź czy jak "biłeś ręką po klawiszach" to czy przypadkiem nie wypadła taśma od klawiatury.

Ogólnie to się ciesz, że prawdopodobnie rozwaliłeś tylko klawiaturę, a nie coś więcej, bo mogło to więcej kosztować, niż cena klawiatury ( 30-50pln ).


RE: Jak włączyć klawiaturę w lapku - Itachi198 - 17-12-2017 16:32

Dzięki chłopaki, po repucie dla Was. Zrobię tak jak pisze Dante, rozłożę i poszukam, ewentualnie dam do jakiegoś znajomego Smile