Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? (/Temat-Rockwall-investments-ile-jeszcze-pociagnie-153184)

Strony: 1 2 3


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - HerossiK - 27-05-2018 11:37

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości lub był zdecydowany wejść w program to mam do rozdania 2 matryce po 25$ Wink


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - AleksandraN - 31-05-2018 08:46

(24-05-2018 05:08)tomek019 napisał(a):  Powiem wam ze wszystkie liczny tak ładnie się zapinają w RW ze tam nie ma szans aby nie było pokrycia w realnych pieniądzach - tylko jesli właściciele sami coś wywiną ale w to tez wątpię .

I za to Tomku trzymamy kciuki Smile
P.S Firma jest już oficjalnie przeniesiona na Cypr?


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - rafi213 - 10-06-2018 21:43

no i jestem i ja , po dość długim researchu jak na mnie postanowiłem dołączyć, zaufałem firmie Smile

[Obrazek: fusion-te_qehspsn.jpg]


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - tomek019 - 11-06-2018 05:57

No i gratulacje Smile

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - kulasek - 13-06-2018 18:05

Swój pierwszy pakiet FUSION kupiłem na początku października poprzedniego roku.
Według mnie program warty zaufania Heart i ZDECYDOWANIE godny POLECENIA Smile
Lecimy dalej z tematem !

Pozdrawiam !

[Obrazek: t7kehz.jpg]


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - drought - 14-06-2018 12:21

Cześć!
Zapisałem się do programu. Teraz pytanie. Warto inwestować po takim czasie istnienia programu? W co najlepiej zainwestować w programie? Dodam że najchętniej wrzucę cokolwiek i pozostawię tak aby "moja świnka" kapała co jakiś czas.


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - rafi213 - 14-06-2018 12:41

ja nie dawno też dołączyłem i robie reinwest 100% jeszcze gdzies do konca lipca. Rockwall nie mozna nazwac hyipem który padnie od tak bo już jest kawałek czasu, najlepiej przeanalizuj plan marketingowy i podejmij sam decyzję co robić dalej


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - tomek019 - 15-06-2018 12:04

(14-06-2018 12:41)rafi213 napisał(a):  ja nie dawno też dołączyłem i robie reinwest 100% jeszcze gdzies do konca lipca. Rockwall nie mozna nazwac hyipem który padnie od tak bo już jest kawałek czasu, najlepiej przeanalizuj plan marketingowy i podejmij sam decyzję co robić dalej
Plan marketingowy jest bezpieczny dla firmy Smile w 100℅ sie zgadzam


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - rafi213 - 06-07-2018 14:00

Właściciele kontaktowi, szybko reagujący na zmienny rynek krypto,większośc rzeczy transparentna więc postanowiłem kolejny 1000$ uruchomić Smile

[Obrazek: RW-1000jp_qexshnp.jpg]

No i zapraszam Smile


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - AleksandraN - 20-07-2018 17:52

Fajnie temat się rozwija: wprawdzie bez jakiejś mega pompy i cudów,
ale może to i dobrze, że spokojnie, systematycznie.

Płaci of kors Smile