Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? (/Temat-Rockwall-investments-ile-jeszcze-pociagnie-153184)

Strony: 1 2 3


Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - jandrea - 17-12-2017 13:53

Jak wam się wydaje, ile pociągnie jeszcze ten program? Osobiście wypłaciłem z niego już trochę kasy i zastanawiam się czy reinwestować


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - rafi213 - 17-12-2017 16:04

myślę że jeszcze bardzo długo bo mam zamiar dopiero wejść Smile


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - AleksandraN - 30-12-2017 20:18

No ja mam nadzieję, że długo pociągnie,
bo go bardzo lubię heheh Smile

I tak serio, mam wrażenie, że bardziej się rozwija niż zwija, więc jestem i nigdzie się nie wybieram Smile
Ale oczywiście każdy decyduje sam.


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - jandrea - 09-01-2018 19:43

Ktoś z was sprawdzał gdzie się bardziej opłaca wsadzać kasę - cloud mining czy fusion?


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - marek505 - 05-03-2018 05:11

(09-01-2018 19:43)jandrea napisał(a):  Ktoś z was sprawdzał gdzie się bardziej opłaca wsadzać kasę - cloud mining czy fusion?


najlepiej wychodzi Fusion, ale mining tez niczemu sobie. Wszystko zależy czego szukasz

Jestem w temacie od lipca 2017 i też na razie złego słowa powiedzieć o chłopakach nie mogę, mam dziennie z nimi kontakt oraz wiem wcześniej co mają działać i co się ma dziać w projekcie, jeżeli chodzi o kopanie krypto jak i dobór sprzętu to też się słuchają.


Z tego co wiem powstaje sklep oraz większa kopalnia. Ja sam posiadam około 30 maszyn do miningu w domu jak i polskiej kopalni, więc dla mnie to super informacja bo ciągle dokupuje maszyny a nie mam gdzie tego lokować może pomyślą o możliwości lokowania sprzętu u nich na podstawie jakiegoś kontraktu.



Zarabiają na mininu oraz spekulacji to pozwala się im rozbudowywać dla mnie dodatkowa opcja dla dywersyfikacji, jak i też alternatywa dla osób które działają w marketingu czy też sprzedaży.


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - adomol - 29-03-2018 16:12

Witam myślę że z pół roku powienien pociągnąć chociaż konkurencja nie śpi . IE sie przedwczoraj otworzył też


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - AleksandraN - 29-03-2018 17:51

Branża kopania kryptowalut jest popularna, więc nic dziwnego że powstają nowe firmy,
i dobrze, więcej opcji do wyboru Smile

Aczkolwiek warto przemyśleć, sprawdzić , nie tak zaraz huzia na józia do każdej.


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - adolek17 - 30-03-2018 18:11

Polecam obejrzeć:
Wywiad z CEO Rockwall Investments ( Tomasz Pawlik feat. Elżbieta Sarna )


RE: Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - AleksandraN - 05-04-2018 14:07

(30-03-2018 18:11)adolek17 napisał(a):  Polecam obejrzeć:
Wywiad z CEO Rockwall Investments ( Tomasz Pawlik feat. Elżbieta Sarna )

Bardzo ciekawy wywiad, fajnie że zrobili Smile
Sporo wniosków można sobie z niego wyciagnąć.

A u mnie wywiad z adminami Rockwall w formie pisanejSmile
Na blogu:
http://aleksandraniedzielska.pl/rockwall-investments-wywiad-z-adminami-nowosci/


[Obrazek: rockwall4-768x299.png]


Rockwall.investments - ile jeszcze pociągnie? - tomek019 - 24-05-2018 05:08

O widze moj wywiad się przewija Big Grin
Wczoraj wróciłem z Cypru gdzie byłem razem z właścicielami RW trochę biznesowo , trochę dla chillu. Powiem wam ze wszystkie liczny tak ładnie się zapinają w RW ze tam nie ma szans aby nie było pokrycia w realnych pieniądzach - tylko jesli właściciele sami coś wywiną ale w to tez wątpię .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk