Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje (/Temat-Kryptowaluty-Aliexpress-Subskrypcje-153183)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 28-02-2018 18:01

Zrobię już teraz podsumowanie lutego ponieważ później może mnie nie być a chciałbym w końcu jakoś ogólnie pokazać ile udało się zarobić.

Kryptowaluty-tutaj bywało róznie i było kilka pozycji na plus więc nie wiem czy jest sens opisywać ile zarobiłem bo reszta kapitału i tak się mrozi.Ale skoro ma byc podsumowanie to napiszę:
Około 390*$

Epn: za luty 810$** -tak na prawdę dopiero od połowy zacząłem się przykładać do tego więc podniosę sobie poprzeczkę i w marcu będe chciał co najmniej 2 razy więcej zarobić.

Suby: w lutym niestety nie przyłożyłem się nic więc i zarobek słaby, dodatkowo napotkałem problem z operatorem i zarobek cholernie spadł: 1030 zł

W lutym działałem jeszcze w LeadNetwork: Na akceptację czeka ponad 2000*** zł


Wszystko daje łącznie około 5 792 zł
*- tej kwoty nie wliczam do miesiąca
**-tutaj kwota może ulec zmianie ze względu na akceptację leadów
***-jw.

Miesiąc średni i wiem, ze stać mnie na więcej wiec w marcu przyłożę się mocniej do wszystkiego.Jestem już po załatwieniu wszystkich zmian z DG.Miałem się też przeprowadzić do niemiec ale plany się nieźle posypały facepalm