Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje (/Temat-Kryptowaluty-Aliexpress-Subskrypcje-153183)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - plrafcik - 11-01-2018 22:13

Na alliexpress zarabiasz po przez prowizje ?


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 11-01-2018 23:26

(11-01-2018 22:13)plrafcik napisał(a):  Na alliexpress zarabiasz po przez prowizje ?

tak, na epn konktretnie


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - ~eL - 12-01-2018 14:25

(09-01-2018 14:09)xNoName napisał(a):  jest to jedna krypto z TOP na long term. Jak nie w styczniu - to w lutym wybije.
Może być nawet dłużej. Sam autor podaje że TRX to inwestycja na lata. Poza tym supply jest też zbyt duże. W marcu z tego co pamietam ma być coin burn i wtedy może faktycznie cena jakoś znacząco ruszy.
Sam mam 3k TRX kupione w złym momencie po około 0.18$ i zastanawiam się czy części nie sprzedać jak trochę odbije.

(11-01-2018 17:54)TelegramGrzegorz napisał(a):  VEN trzymam nadal, pisząc post jest 7.16$ na binance a zanosi się na jeszcze więcej więc błędem by było teraz to sprzedać (nawet jak zaliczy jakis spadek)
Niestety aktualnie jakieś 10% w plecy i kurs 6,27$. Może dobry moment żeby zainwestować. Poczytam o tym krypto i jak mi się spodoba to się zastanowię chociaż ostatnio mocno było podpompowane.


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 15-01-2018 19:25

A więc wróciłem z urlopu i...usługa SMS SUB zablokowana, krypto lecą w dół 4

Niezbyt dobrze zaczął się początek tygodnia.Gdy tylko przyjechałem odczytałem maile od firmy, ze operator plusa zablokował usługę SMS, gdybym zareagował od razu może dało by się ją uratować (inne sieci przez kilka godzin były aktywne) a teraz na 99% pozamiatane.Szkoda bo miałem ponad 2 tys zapisanych do suba i bez wysiłku z odnowień wpadało ponad 3k...

Z krypto tez nieciekawie, TRX leci na ryj ale myślę, że w końcu odbije, na pewno nie sprzedam nic w dołku tylko poczekam..Reszta walut też zalicza spadki więc pozostaje czekać na odbicie, bo w końcu coś się ruszyć musi Smile

Aliexpress z automatu przez weekend 49$


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 20-01-2018 18:13

Sobota:
Suby: Zablokowane
Aliexpress: Rekord! 390$
Krypto: Bez większych zmian ale... VEN którego trzymam 60 sztuk poleciał w górę i aktualnie po 8$ Cool


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - mahuzz - 20-01-2018 18:26

Nie czytałem całego dziennika - aliexpress - skąd ruch? www? jeśli to tajemnica, to nie było pytania Wink

Co do krypto - bitek idzie w górę - przeczekajmy to, niech odbije fajnie i w końcu alty wystrzelą Wink


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 20-01-2018 18:40

(20-01-2018 18:26)mahuzz napisał(a):  Nie czytałem całego dziennika - aliexpress - skąd ruch? www? jeśli to tajemnica, to nie było pytania Wink

Co do krypto - bitek idzie w górę - przeczekajmy to, niech odbije fajnie i w końcu alty wystrzelą Wink

2 grupy aliexpress + dziś reklama na Fb która się zwróciła bardzo dobrze + 2 tys nowych zainteresowanych członków

No ja bym szampana nie otwierał jeszcze, może być jeszcze spadek no ale któż to wie


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Thinker - 21-01-2018 07:55

Duże posiadasz grupy Aliexpress? Wink
Reklamy puszczasz z produktem czy z reklamą grupy? Jeśli nie chcesz, nie odpowiadają. Pozdrawiam. Wink


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 21-01-2018 12:01

(21-01-2018 07:55)Thinker napisał(a):  Duże posiadasz grupy Aliexpress? Wink
Reklamy puszczasz z produktem czy z reklamą grupy? Jeśli nie chcesz, nie odpowiadają. Pozdrawiam. Wink

Z produktem i grupą.
Łącznie mam 290K członków w gupach


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Thinker - 21-01-2018 13:37

Wszyscy są realni czy po prostu z czegoś przekształcona grupka? ;P