Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje (/Temat-Kryptowaluty-Aliexpress-Subskrypcje-153183)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - hufsmoke - 20-12-2017 12:06

Nie chodzi mi o mentoring na krypto, tutaj sam staram się szkolić. Bardziej o subsms.


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 21-12-2017 01:58

Mała aktualizacja, miałem czekać na spadek XVG ale się nie zanosi, wręcz przeciwnie.
Kupiłem 360 XVG @0.10 i czekam na pompę.


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - xela94 - 21-12-2017 11:33

(17-12-2017 13:41)TelegramGrzegorz napisał(a):  Witam Smile
Kilka słów o sobie.Mam na imię Grzegorz, 15 grudnia skończyłem 25 lat a zarabianiem przez internet zajmuję się od 5 lat.Swoją przygodę zacząłem na subskrypcjach po tym jak dałem się nabrać na suba. Zacząłem szukać więcej informacji na ten temat aż trafiłem na Freebiz, to tam zacząłem zarabiać swoje pierwsze pieniądze.Nie pamietam już kwoty jaką zarobiłem na tym serwisie więc nie podam ale nie były to małe pieniądze.
Kolejnym serwisem był LM gdzie zarobiłem 240 tys, Hotcash około 100 tys (reszty serwisów nie podaję ~10 tys)

Chciałbym się niebawem uwolnić od subów.Od marca 2018 przechodzę na krus(mama) bo nie mam zamiaru płacić ponad tysiaka na zus przy obecnych zarobkach.

Największe nadzieje pokładam w krypto, to temu chciałbym poświęcić najwięcej czasu.Wpłaciłem kilkanaście $ na próbę by poznać giełdę i nauczyć się na niej posługiwać(binance)
Dodatkowo promuję trochę Aliexpress, mam 2 swoje grupy które nie tak dawno wypromowałem.

Póki co dziś:
Suby: 0 zł
Aliexpress: 11$
Krypto: Kupiłem 440 XVG za 0.06$

Dziennik będe aktualizował co 2-3 dni.

Jak duze masz te grupy z Ali? Wink


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Olszi - 21-12-2017 13:18

Powodzenia Smile


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 23-12-2017 11:06

Od ostatniej aktualizacji:

Suby: 12 zł
Aliexpress:0$
Krypoto: XVG trzymam jeszcze (kupione po 0.10$ /aktualnie 100% drożej) czuję, ze jeszcze troche potrzymam bo zalicza coraz większe wzrosty.

Okres przedświąteczny jest słaby z braku czasu ale od nowego roku przykładam się też bardziej do suba.

Co do grup to mam dwie, 190K (była inna nazwa wcale nie powiązana z Ali więc postanowiłem zmienić i spróbować przyciągnąć nowe zainteresowane osoby)Druga grupa liczy 16k i była promowana na fb(reklamy)


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 28-12-2017 09:24

Od ostatniej aktualizacji:
Suby: około 50 zł + około 330 zł z odnowień
Aliexpress: 5$
Kryptno: ehh..chciałem przedobrzyć z XVG. Kupiłem po 0.10$ i mogłem sprzedać po 0.30$ z mega zyskiem jak dla mnie, niestety pazerność znów wygrała.Ostatecznie sprzedałem po 0.13$ ponieważ coś dziwne spadki nastąpiły, w dodatku na telegramie lata masa fejków co do tej kryptowaluty + włamy na konto MCAfee również miały na to jakiś wpływ.Raczej już w to nie wejdę.


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - ~eL - 28-12-2017 11:17

Na przyszłość inwestując w krypto proponuje ustalić sobie jakieś progi. Np ustalasz sobie ze jesli wzrośnie 10% to sprzedajesz. Rynek kryptowalut jest bardzo dynamiczny wiec czasami lepiej zarobić 10% niż stracić albo przeoczyć okazje.


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - TelegramGrzegorz - 28-12-2017 14:00

(28-12-2017 11:17)~eL napisał(a):  Na przyszłość inwestując w krypto proponuje ustalić sobie jakieś progi. Np ustalasz sobie ze jesli wzrośnie 10% to sprzedajesz. Rynek kryptowalut jest bardzo dynamiczny wiec czasami lepiej zarobić 10% niż stracić albo przeoczyć okazje.

Łatwo się mówi Jerk2 ale to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Xanter98 - 28-12-2017 14:34

Dlatego ustawia się stop lossy wraz ze wzrostem ceny. Mogłeś ustawić na 25 centów chociażby i czekać dalej, miałbyś ładny zarobek na 100%, a nie straciłbyś szansy na dalsze wzrosty Wink


RE: Kryptowaluty/Aliexpress/Subskrypcje - Bazor - 04-01-2018 13:29

Jak Ci idzie ?
Jakieś ciekawe transakcje, czy lenistwo Cie dopadło? Big Grin