Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[v1] Optymalizacja strony pod SEO - przyśpiesz swoją stronę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek:
Poradnik
[v1] Optymalizacja strony pod SEO - przyśpiesz swoją stronę! (/Temat-v1-Optymalizacja-strony-pod-SEO-przyspiesz-swoja-strone-153169)

Strony: 1 2 3


RE: [v1] Optymalizacja strony pod SEO - przyśpiesz swoją stronę! - MoneyNinja - 03-01-2018 16:05

(03-01-2018 07:56)Rommel napisał(a):  Na niektórych hostingach kompresję gzip włącza się po stronie ich panelu. Tak jest np. na Mydevil, czyli kasujesz to co dodałeś w htaccess i szukasz w panelu takiej opcji. Jak nie znajdziesz to napisz na pw

Nie wiem jak Ci dziękować HeartHeartHeart
A ja głupi kombinuje a to kwestia jednego kliknięcia w panelu bekaTonguefacepalm


RE: [v1] Optymalizacja strony pod SEO - przyśpiesz swoją stronę! - Blasterm92 - 20-01-2018 12:30

Zrobiłem to co napisane w #1 i strona mi sie rozjechała a grafiki i banery typu "download" lub flash playera mi zniknely i sa puste obrazki o kolorze tła. Wgrałem poprzednie pliki, wylaczylem te wtyczki a banerów dalej nie ma. Jakies pomysły ?


RE: [v1] Optymalizacja strony pod SEO - przyśpiesz swoją stronę! - Blasterm92 - 22-01-2018 12:08

refresh