Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z szablonem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z szablonem (/Temat-Problem-z-szablonem-153120)

Strony: 1 2


Problem z szablonem - zbuntowany1916 - 14-12-2017 23:47

Siemanko, postawiłem sobie stronkę i kupiłem LP z themeforest, zainstalowałem go, aktywowałem, ale praktycznie nic tam nie ma. Pewnie to jest banalnie proste i coś zrobiłem źle, ale wcale nie przypomina tego LP z demo na themeforest. Czy ktoś mógłby za kilka srebrników pomóc? Smile


RE: Problem z szablonem - precell - 15-12-2017 00:55

(14-12-2017 23:47)zbuntowany1916 napisał(a):  Siemanko, postawiłem sobie stronkę i kupiłem LP z themeforest, zainstalowałem go, aktywowałem, ale praktycznie nic tam nie ma. Pewnie to jest banalnie proste i coś zrobiłem źle, ale wcale nie przypomina tego LP z demo na themeforest. Czy ktoś mógłby za kilka srebrników pomóc? Smile

Podrzuć linka do tego szablonu na PW.


RE: Problem z szablonem - vocus - 15-12-2017 11:38

Tak to już jest z szablonami WP Smile i chyba każdy początkujący użytkownik Wordpressa rozczarowuje się kiedy instaluje swój wymarzony theme z oficjalnego repozytorium czy z innej strony i o dziwo szablon już nie wygląda tak pięknie Smile . Sprawa z Themeforest jest o tyle prostsza że większość z nich posiada demo content które musisz zaimportować do Wordpressa [Narzędzia -> Import -> WordPress/Uruchom Importer] Wybierasz ścieżkę do pliku .xml klikasz w button Wyślij plik na serwer i zaimportuj go i już. Po zakończonej operacji Wordpress powiadomi Cięm że wszystkie pliki zostały zaimportowane Smile teraz szablon powinien wyglądać tak samo jak na Themeforest.

Możesz też wspomóc się za pomocą tej wtyczki
Kod:
https://pl.wordpress.org/plugins/one-click-demo-import/



RE: Problem z szablonem - hosezbsk - 15-12-2017 13:27

Musisz pluginy zainstalować kolego Smile


RE: Problem z szablonem - zbuntowany1916 - 18-12-2017 01:18

(15-12-2017 11:38)vocus napisał(a):  Tak to już jest z szablonami WP Smile i chyba każdy początkujący użytkownik Wordpressa rozczarowuje się kiedy instaluje swój wymarzony theme z oficjalnego repozytorium czy z innej strony i o dziwo szablon już nie wygląda tak pięknie Smile . Sprawa z Themeforest jest o tyle prostsza że większość z nich posiada demo content które musisz zaimportować do Wordpressa [Narzędzia -> Import -> WordPress/Uruchom Importer] Wybierasz ścieżkę do pliku .xml klikasz w button Wyślij plik na serwer i zaimportuj go i już. Po zakończonej operacji Wordpress powiadomi Cięm że wszystkie pliki zostały zaimportowane Smile teraz szablon powinien wyglądać tak samo jak na Themeforest.

Możesz też wspomóc się za pomocą tej wtyczki
Kod:
https://pl.wordpress.org/plugins/one-click-demo-import/

Dzięki Ci bardzo, ale przed tym powinienem zainstalować cały szablon w .zip czy wystarczy zaimportować ten demo content? Smile


RE: Problem z szablonem - vocus - 18-12-2017 13:00

(18-12-2017 01:18)zbuntowany1916 napisał(a):  
(15-12-2017 11:38)vocus napisał(a):  Tak to już jest z szablonami WP Smile i chyba każdy początkujący użytkownik Wordpressa rozczarowuje się kiedy instaluje swój wymarzony theme z oficjalnego repozytorium czy z innej strony i o dziwo szablon już nie wygląda tak pięknie Smile . Sprawa z Themeforest jest o tyle prostsza że większość z nich posiada demo content które musisz zaimportować do Wordpressa [Narzędzia -> Import -> WordPress/Uruchom Importer] Wybierasz ścieżkę do pliku .xml klikasz w button Wyślij plik na serwer i zaimportuj go i już. Po zakończonej operacji Wordpress powiadomi Cięm że wszystkie pliki zostały zaimportowane Smile teraz szablon powinien wyglądać tak samo jak na Themeforest.

Możesz też wspomóc się za pomocą tej wtyczki
Kod:
https://pl.wordpress.org/plugins/one-click-demo-import/

Dzięki Ci bardzo, ale przed tym powinienem zainstalować cały szablon w .zip czy wystarczy zaimportować ten demo content? Smile

Tak jak najbardziej Smile jako pierwszy instalujesz szablon pozniej importujesz demo content z mojego opisu. Jeszcze punkt o ktorym wspomnial kolega wyzej. Jesli szablon wymaga doinstalowania pluginow, to je tez musisz zainstalowac. Przynajmiej te wymagane.


RE: Problem z szablonem - zbuntowany1916 - 18-12-2017 15:49

Cytat:Tak jak najbardziej Smile jako pierwszy instalujesz szablon pozniej importujesz demo content z mojego opisu. Jeszcze punkt o ktorym wspomnial kolega wyzej. Jesli szablon wymaga doinstalowania pluginow, to je tez musisz zainstalowac. Przynajmiej te wymagane.

Importowałem demo content, poinstalowałem wszystkie potrzebne pluginy, które sie wyświetliły, że są potrzebne, stworzyłem menu w "wygląd" -> "menu" i niby jak wejdę w "strony" to są te wszystkie kategorie, ale jak wezmę podgląd szablonu to nadal kicha.


RE: Problem z szablonem - vocus - 18-12-2017 17:07

Ok, jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie to włącz sobie ten szablon, wejdź do Personalizacja i zmień ustawienia w sekcji Ustawienia strony głównej
na takie Strona główna wyświetla -> statyczną stronę oraz z listy Strona główna wybierz stronę odpowiedzialną za wyświetlenie strony głównej zazwyczaj jest to home lub coś podobnego.

Możesz ustawić to także w panelu admina w sekcji Ustawienia -> Czytanie


RE: Problem z szablonem - zbuntowany1916 - 19-12-2017 17:39

(18-12-2017 17:07)vocus napisał(a):  Ok, jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie to włącz sobie ten szablon, wejdź do Personalizacja i zmień ustawienia w sekcji Ustawienia strony głównej
na takie Strona główna wyświetla -> statyczną stronę oraz z listy Strona główna wybierz stronę odpowiedzialną za wyświetlenie strony głównej zazwyczaj jest to home lub coś podobnego.

Możesz ustawić to także w panelu admina w sekcji Ustawienia -> Czytanie

Zrobiłem to, niby coś się pojawiło więcej w podglądzie, ale po pierwsze, nie wszystko, a po drugie, wygląda to tak jakby było masę błędów w kodzie. Mógłbyś mi to ogarnąć za kilka srebrników i powiedzieć co zrobiłem źle i jak powinienem to zrobić? Smile


RE: Problem z szablonem - vocus - 19-12-2017 17:45

Podaj mi nazwe szablonu to postaram sie temu przyjrzeć u siebie