Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz (/Temat-Kamil-Kowalczyk-Laftika-com-oszust-i-kretacz-153080)

Strony: 1 2 3 4 5


Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - mahuzz - 13-12-2017 19:32

Witam. Przestrzegam przed oszustem, który nazywa się tutaj 'Laftika.com'

Jego strona to laftika.pro


Nazywa się Kamil Kowalczyk, zamieszkały w Kielcach (bądź w okolicach).

Jego numer konta: 54 1050 1461 1000 0091 5122 4558

Zleciłem mu stworzenie pewnej strony. Wpłaciłem 700zł.
4 listopada.

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]



I... wystąpił problem!
[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]


Ok, skracając wszystko - miał się tego podjąć, zwodził mnie przez tyle czasu, że tu nie da rady, że coś tam, że jedzie na cmentarz, że auto mu się zepsuło.


[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]





Mam równo 40 screenów, ale nie widzę potrzeby wrzucania ich do tematu bezpośrednio.


Sprawa była już konsultowana z Adminem oraz @[Hybrid1990].

Kolega Kamil zobowiązał się oddać pieniądze, najpierw pisał po prostu że odda, potem że 14 bodajże, potem że około 10, że 12 mniej więcej, bo wypłate dostanie, bo nie ma, i inne takie. Hybrid napisał, żebym poczekał, może odda - ok. Pomyślałem, może faktycznie nie ma, poczekam. Ale niestety - nic z tego.

Miałem tego nie udostępniać, ale coś mnie tknęło...



[Obrazek: 1.jpg]


Sytuacja kompletnie nie związana z tematem... ale gdy zobaczymy w jego dodane tematy...


[Obrazek: 1.jpg]

Czyżbyś chciał zlecić komuś reklamę pod uruchomienie wirusa?
Daty kompletnie od siebie odmienne, więc pewności nie ma co on chciał zrobić...


Zablokował mnie na skype, nie ma z nim żadnego kontaktu od poniedziałku.
Pisał, że chce to załatwić polubownie, ale jak widać, znowu było to tylko zwodzenie.
Poniżej daje link do paczki .rar wszystkich 40 screenów. Są tam wszystkie próby zwodzenia i przeciągania zlecenia. Sprawa tak jak mówiłem pójdzie dalej. Szkoda Twojego czasu i pieniędzy, Kamilu.
Pozdrawiam!

LINK DO PACZKI .RAR


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - patttson - 13-12-2017 19:41

Ogólnie potwierdzam wersje i nie dlatego, że zostałem przywołany do tablicy Tongue Pamiętam, że Mateusz pisał mi o tym zaraz po tym jak zrozumiał, że został oszukany, czyli spooooooory czas temu. Nawet na początku nie chciał za wiele mówić, żeby nie osądzać kolegi bezpodstawnie, ale jak widać ktoś tu dostał o 1 zero za dużo na konto Big Grin


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - Hybrid1990 - 13-12-2017 20:12

@[Laftika.com] Kamilu Kowalczyk czas na zwrot pieniędzy o którym mi pisałeś minął, masz ostatnią szansę za zwrot pieniędzy bez żadnego przeciągania i obiecywania, w przeciwnym wypadku sam wiesz co.

@Edit
Zbanowany.

mahuzz masz pełną skrzynkę pw.


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - mahuzz - 14-12-2017 21:04

@[Hybrid1990] wyczyszczone. Dzwoniłem dziś do niego, nie odda całości. Czemu? "Nic nie poradzę". Chociaż trochę honoru byś miał kolego. Zadeklarował się, że ta część ma być jutro u mnie na koncie.


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - Bravo - 15-12-2017 19:14

@[mahuzz]
Swojego czasu robiłem z nim interesy poprawki, osobne zlecenia, całe projekty zawsze pieniądze brał z góry i niemiłosiernie przeciągał zlecenie wymigując się przeziębieniem, wyjazdem, studiami co jak co ale poprawkę w kodzie na max. 30 min robił 1,5 tygodnia. Co nie zmienia faktu, że zawsze wywiązywał się ze zlecenia.

Jeżeli dobrze myślę komuś z forum (już nie pamiętam z kim gadałem Lol) robił kompletnie od zera skrypt "serwisu SMS" w ASP.NET przekazał wszystkie prawa autorskie etc. A niedługo po stracie serwisu zamiast oddawania pieniędzy za w pół wykonany projekt wysłał mi skrypt, który opisałem powyżej Jerk2 Z tego, co wiem Kamilek już od dawna jechał na 2 fronty albo sprzedając wielokrotnie projekty wykonane na wyłączność, albo niemiłosiernie długo wykonując zlecenia a teraz jak widać nie wykonuje ich wcale.

Próbuj się jeszcze z nim kontaktować, postraszyć etc. To prawdopodobnie odda pieniądze lub dokończy projekt, bo fakt faktem już trochę go znam i może uczciwy nie jest to jednak nie poleciałby na 700 zł Wink


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - mahuzz - 15-12-2017 21:37

@[Bravo] bardzo dziękuję za informacje Smile

Zgadza się, nawet chyba pamiętam ten Twój serwis i wiem też chyba o który chodzi z 'od zera' Wink

Dzisiaj dostałem... 200zł z 700zł.
Dziwne dla mnie jest tylko, że w dwóch ratach po 100zł Big Grin

Na dniach ma oddać 300zł ('w zależności od sytuacji'). Zobaczymy.


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - mahuzz - 03-01-2018 23:25

Dalej pieniędzy brak, a styczeń już mamy.


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - rachman - 03-01-2018 23:49

Wyślij jak człowiek przedsądowe wezwanie do zapłaty, zacznij naliczać odsetki to się sam ogarnie i zaproponuje terminarz spłat może.


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - mahuzz - 07-01-2018 13:11

@[rachman] było już wysyłane oczywiście.

Dziś zadzwoniłem, zapytałem, czemu ZNOWU zablokował mnie na skype i kiedy będzie reszta kasy - rozłączył się. Mam to nagrane. Czekamy do 10 Smile


RE: Kamil Kowalczyk Laftika.com - oszust i krętacz - Itachi198 - 07-01-2018 13:28

Idź z tym na policję, nie ma co się bawić z oszustem.