Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) (/Temat-Vademecum-Snapchat-Instagram-ZAROBISZ-SPORO-HAJSU-2-tysiace-miesiecznie-153071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Lukasio - 13-02-2018 20:15

Łatwy kontakt ze sprzedającym. Czat również jest pomocny. Poradników narazie nie oceniam bo muszę na spokojnie przeczytać. Ale pomoc i kontakt jak najbardziej na plus Smile


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Rimster - 14-02-2018 11:12

Elegancki kontakt ,wszystko wytlumaczy.

Jak najbardziej moge polecic ! Smile


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Darineks - 21-02-2018 13:23

Ponad tydzień testów. Dużo informacji, szybki kontakt. Wydana kwota zdążyła już się zwrócić z nawiązką.

Szczerze mogę polecić Wink


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - supercola - 21-02-2018 20:49

(21-02-2018 13:23)Darineks napisał(a):  Ponad tydzień testów. Dużo informacji, szybki kontakt. Wydana kwota zdążyła już się zwrócić z nawiązką.

Szczerze mogę polecić Wink

To gratuluje :> U mnie się nie zwróciła xD


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 23-02-2018 23:11

Odzyskałem dostęp do możliwości pisania! A więc nie miałem możliwości was powiadomić, więc robie tutaj osobną promke na zakończenie sprzeadży!
Ostatnie 5kompletów w cenie 50zł!

Oszczędzacie ponad 100zł Big Grin


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - fusek - 23-02-2018 23:15

(23-02-2018 23:11)Krashai napisał(a):  Odzyskałem dostęp do możliwości pisania! A więc nie miałem możliwości was powiadomić, więc robie tutaj osobną promke na zakończenie sprzeadży!
Ostatnie 5kompletów w cenie 50zł!

Oszczędzacie ponad 100zł Big Grin
A co to znaczy? Bo tu najdroższy pakiet masz za 50 zł.


I który to raz kończysz już sprzedaż?;d


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 23-02-2018 23:34

(23-02-2018 23:15)fusek napisał(a):  
(23-02-2018 23:11)Krashai napisał(a):  Odzyskałem dostęp do możliwości pisania! A więc nie miałem możliwości was powiadomić, więc robie tutaj osobną promke na zakończenie sprzeadży!
Ostatnie 5kompletów w cenie 50zł!

Oszczędzacie ponad 100zł Big Grin
A co to znaczy? Bo tu najdroższy pakiet masz za 50 zł.


I który to raz kończysz już sprzedaż?;d

Fusek sprzedaję na tym forum ostatnie sztuki, na konkurencyjnym sprzedaż zakończona. Po za tym Pakiet z osobna na początku można było skompletować za prawie 200zł Smile.


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - karol9919 - 26-02-2018 22:09

Krashai w końcu zwrócił część za poradniki Wink Trochę długo ale plus za wywiązanie. Smile


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 28-02-2018 12:04

Zostały tylko 4komplety za 50zł! Zapraszam do kupns!


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - kusas - 28-02-2018 12:59

Które to już zakończenie sprzedaży? Ile to już tych ostatnich sztuk sprzedałeś? Odradzam wam kupować, sprzedał już jakies 60-70 sztuk, metody sa wypalone, autor zarabia na sprzedaży poradników a nie na samych metodach. Sam autor straszył mnie policja beka po tym jak ja jako adminstrator jego grupy na discordzie stworzyłem własnego discorda i wysyłałem zaproszenia do obecnych członków gdyż Krashai zwyczajnie miał w dupie tego discorda i zbierał tylko hajs za dołączenie do niego i chciał by to ja i inni pomagali nowym osobą tłumacząc się tym że jest w szpitalu i nie ma możliwości prowadzenia kanały (ale na sprzedaż poradników to już miałeś siły co?)
Licze że jakiś mod sie tym zainteresuje i zamknie w końcu ten temat...
PS Krashai wyhoduj sobie jaja bo nawet nie masz odwagi odpisać mi na moja wiadomosc na FB