Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) (/Temat-Vademecum-Snapchat-Instagram-ZAROBISZ-SPORO-HAJSU-2-tysiace-miesiecznie-153071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - fortyy - 13-01-2018 22:58

Jestem zainteresowany, napisałem na PW Big Grin


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Golonn - 14-01-2018 22:10

Pw Poszło


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 15-01-2018 17:25

Przedłużam promocje do końca wtorku ze względu na niektórych klientów! Zapraszam do skorzystania z niej!


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - stoki - 15-01-2018 18:06

Poradnik trochę chaotycznie napisany - styl podobny do mojego więc bez problemu go ogarnąłem.
Jasno wyjaśnione co i jak i laik w social media jak ja spokojnie ogarnia.
Laikom polecam a znając życie to i wyjadacz coś znajdzie dla siebie lub zostanie na coś nowego naprowadzony


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - broofie - 15-01-2018 18:30

Zalozmy, ze kupuje go osoba ktora nie ma bladego pojecia o zarabianiu przez internet. Czy wiedza i informacje w poradniku sa przedstawione w taki sposob, ze taki ktos kto pierwszy raz na oczy zobaczy slowo e whoring jest w stanie cos ugrac?


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 16-01-2018 10:09

(15-01-2018 18:30)broofie napisał(a):  Czy wiedza i informacje w poradniku sa przedstawione w taki sposob, ze taki ktos kto pierwszy raz na oczy zobaczy slowo e whoring jest w stanie cos ugrac?

@[broofie] Jak widać w poprzednich opiniach! Poradnik jest napisany w bardzo jasny sposób i bez problemu nawet świeżak w tej kategorii spokojnie zarobi, tym bardziej ze pole do popisu jest ogromne i praktycznie nie robimy sobie konkurencji (ja sam nadal zarabiam swoje a nawet i więcej, na metodach pokazanych w poradniku).

Pamiętajcie o promocji ktora konczy się już o północy. Wszystkie moje poradniki kupić można za 50zł, oszczędzasz okolo 100zł!


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Xanter98 - 16-01-2018 10:19

Nie zarobi bo nie zmonetyzuje snapa, bedzie potrzebowala pomocy od strony technicznej.


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - karol9919 - 16-01-2018 16:36

Kontaktowałem się z autorem w celu uzyskania zwrotu części płatności za poradniki, które otrzymałem. Minęło 4 dni a autor nadal nie odpowiada. Czekam..


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Oliwa98 - 16-01-2018 17:50

Poradnik zakupiony w cenie promocyjnej 50 zł
Bardzo dobry i szybki kontakt ze sprzedającym
Co do samego poradnika, otworzył mi kilka nowych możliwości i myślę że przyda się każdemu kto chce zarobić na ww. social mediach
Polecam !


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 17-01-2018 10:56

Karol odezwij się raz.jeszcze, nie mam Twojej wiadomości.

Przedluzam.promocje do weekendu ze wzgeldow na brak.mojego odpisywania wczoraj nowym klientom oraz tym wcześniejszym. PROMOCJA PRZEDŁUŻANA OSTATECZNIE.