Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? (/Temat-Jak-zaczac-inwestowac-kiedy-nie-ma-sie-doswiadczenia-153065)



Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - izomna - 13-12-2017 12:27

Cześć. Prowadzę własną firmę (catering dietetyczny), niedawno udało mi się spłacić kredyt i naszła mnie myśl, żeby tę kwotę, którą wydawałam na raty, jakoś inwestować. Nie znam się niestety na inwestowaniu, kiedyś miałam tylko konto oszczędnościowe, ale nie wiem czy to najlepsza forma inwestycji? Na pewno bezpieczna, ale zyski są raczej małe. Co polecicie na pierwszą inwestycję?


RE: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - kraken3 - 13-12-2017 12:32

Dużo zależy od Twojego kapitału. Poczytaj sobie o różnych sposobach inwestowania, np. ten poradnik https://info xD konsument(superszeptanka.pl xDD).pl/ i się na spokojnie zastanów. Ja sama gdybym miała wybierać, zdecydowałabym się na złoto lub walutę.


RE: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - Captain - 13-12-2017 12:57

Konto oszczędnościowe to nie inwestycja - zyski z takich kont i lokat to są aby pokryć inflacje, by ze względu na nią ludziom bardziej opłacało się trzymać pieniądze w banku niż w skarpecie na czym banki bardzo korzystają.


W inwestowaniu w internecie doświadczenie i wiedza ma kluczowe znaczenie. Bez doświadczenie pewnie wiele razu utopisz pieniądze w nieudanych inwestycjach. Z drugiej jednak strony jakoś przecież to doświadczenie trzeba zdobyć, a nikt Ci w tym nie pomoże - wszelkiej maści ludzie którzy się do Ciebie zgłoszą oferując takie i inne super programy i inwestycje to tak zwani 'naganiacze' którym zależy tylko na reffach/poleconych bo mają z tego zysk. A o ryzyku prawdy Ci nie powiedzą.

Tak więc podchodząc do tematu inwestycji w internecie to rób to ostrożnie. Na początek bardzo dużo czytaj i się interesuj tym, a mało inwestuj. Dokładnie przemyśl każdą inwestycje bo naprawdę łatwo stracić pieniądze.


RE: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - Itaru - 13-12-2017 13:01

Korzystaj z demo gieldy i nabieraj doswiadczenia !


RE: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - twardy - 13-12-2017 13:31

Rok 2017, a ludzie nadal odpowiadaja na posty szeptaczy!


RE: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - precell - 13-12-2017 13:53

(13-12-2017 13:01)Itaru napisał(a):  Korzystaj z demo gieldy i nabieraj doswiadczenia !

Na demo na pewno nie nabierzesz doświadczenia. Doświadczenie nabierzesz jak będziesz grał własnymi pieniędzmi a nie jakimiś wirtualnymi.

A poza tym zgadzam się z Twardym, że to nieudolna szeptanka ;-)


RE: Jak zacząć inwestować, kiedy nie ma się doświadczenia? - yazir - 13-12-2017 13:53

Geniusze marketingu, prawdziwe bystrzaki wśród specjalistów od marketingu szeptanego zostały zbanowane Sad bo nie mają mózgu. No ale czego wymagać od xD

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.