Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomogę we wdrożeniu do świata KRYPTOWALUT !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomogę we wdrożeniu do świata KRYPTOWALUT !!! (/Temat-Pomoge-we-wdrozeniu-do-swiata-KRYPTOWALUT-153046)



Pomogę we wdrożeniu do świata KRYPTOWALUT !!! - dwatre - 12-12-2017 17:35

Witam serdecznie!

Chętnie podejmę współpracę oraz pomogę we wdrożeniu do świata kryptowalut.

Od kilku lat intensywnie śledzę możliwości zarabiania w sieci, kryptowaluty są tylko jedną z obecnych możliwości.

Jeżeli chodzi konkretnie o temat krypto cały czas jestem na bieżąco, posiadam kilka ciekawych poradników, dostęp do kilku płatnych oraz kilkunastu bezpłatnych grup z tematyką kryptowalut (sygnały, analizy, ICO etc.), odbyłem również masę ciekawych szkoleń a także webinarów.

Chętnie się tym wszystkim podzielę.

W swojej dotychczasowej karierze on-line poznałem kilka ciekawych osób z branży, dzięki którym dzisiaj, znajduję się w miejscu w którym obecnie jestem.

Jeżeli jesteś zainteresowany odezwij się a przekonasz się czy warto.

I najważniejsze, na początku naszej współpracy nie oczekuję nic w zamian, to gdzie się dzisiaj znajduję, zawdzięczam osobom, o których wspomniałem wyżej.

Też kiedyś zaczynałem, czas spłacić dług.

Jeżeli się zdecydujesz i będziesz zadowolony z naszej współpracy, będę wdzięczny za polecenie mojej osoby dalej Wink oczywiście nic nie stoi również na przeszkodzie abyś wynagrodził mnie dowolną kwotą - samorozwój kosztuje Wink !!!

Na początek zapraszam na GG - 64418325 Wink

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów!
dwatre


Pomogę we wdrożeniu do świata KRYPTOWALUT !!! - yazir - 12-12-2017 21:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.