Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka giełda kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Jaka giełda kryptowalut (/Temat-Jaka-gielda-kryptowalut-153039)

Strony: 1 2


Jaka giełda kryptowalut - mcmaks - 12-12-2017 14:44

Witam szukam giełdy po której mógłbym się spodziewać
-dużej ilości kryptowalut
-w miarę łatwy do ogarnięcia serwis

Oraz jakiś wasze propozycje Smile


RE: Jaka giełda kryptowalut - MrSlasher - 12-12-2017 15:54

Ja korzystam z Bittrex, ale chyba nie dla wszystkich interfejs jest prosty bo mój kolega totalnie nie wie o co tam chodzi. Aktualnie chcę się przerzucić na Bitfinex z racji że ma IOTA ale możliwe że też dużo innych krypto których nie ma na bittrexie.


RE: Jaka giełda kryptowalut - pokeminatour - 17-12-2017 14:52

Ja polecam Binance - dużo kryptowalut, łatwa obsługa, bez weryfikacji,


RE: Jaka giełda kryptowalut - adik7276 - 17-12-2017 14:59

Osobiście korzystam z bittrex i bitbay


RE: Jaka giełda kryptowalut - DENON - 17-12-2017 15:47

Bittrex i Binance


RE: Jaka giełda kryptowalut - jamnik - 17-12-2017 16:39

Od siebie polecam Binance oraz Bittrex.

Binance - posiada w swojej ofercie dużą ilość kryptowalut (podobnie do Bittrex) posiada jednak dużo prostszy panel, który bez problemu ogarnie każdy początkujący. Niestety Bittrex jest dużo cięższy w obsłudze przez co wielu początkujących użytkowników ma wiele pytań i nie radzi sobie z tą giełdą.

Bittrex ma jednak najbogatszą ofertę, ale za to prowizje są znacznie wyższe od Binance. Różnicę między tymi giełdami widzi się w momencie operowania dość niszowymi kryptowalutami. Binance ma dobry support, o którym Bittrex może pomarzyć. Niestety w tej chwili na Bittrex nie podziałamy zbyt wiele bez weryfikacji, która czasem trwa dość długo. Binance oferuje wypłaty do 2 BTC dziennie bez weryfikacji, znajdziemy tam też bardzo fajny program partnerski i wiele ciekawych, pomocnych ficzerów w systemie. Binance posiada również aplikacje mobilne, które znacznie ułatwiają operacje na ich giełdzie. Niestety Bittrex na telefonie, to prostymi słowami mówiąc - patologia.

Porównałem te dwie giełdy, bo uważam je za najlepsze. Każda ma jakieś plusy i minusy, ale przewaga zdecydowanie dla Binance. Chyba, że zależy Ci przede wszystkim na tych niespotykanych nigdzie indziej kryptowalutach.

http://www.binance.com
Bittrex link tutaj (chwilowo ponoć rejestracja jest wyłączona): https://bittrex.com/

W razie pytań mogę pomóc Smile


RE: Jaka giełda kryptowalut - polakos - 19-12-2017 12:28

Bittrex - Zagraniczna
BitBay - Lider w Polsce i w 2018 ma wskoczyć do 1 trójki giełd kryptowalut


RE: Jaka giełda kryptowalut - Bartek16611 - 19-12-2017 12:44

Ja właśnie się zarejestrowałem na bitbay Smile


RE: Jaka giełda kryptowalut - kapczak - 19-12-2017 17:45

Kraken, a poloniex odradzam,zaczynają się robić niewypłacalni


RE: Jaka giełda kryptowalut - Artinesse - 19-12-2017 19:36

BitBay - najbardziej znana w Polsce, nie ma problemu z wpłatami i wypłatami. Prosta strona w obsłudze.