Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem ze stroną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem ze stroną (/Temat-Rozwiazane-Problem-ze-strona-153)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Problem ze stroną - riki - 27-11-2009 10:35

Witam. Nie wiem czy obecnie znów występują jakies problemy ze stroną? Bo przy rejestracji zdobylem 21 PTZ pozniej nie reagowalo na przycisk NEXT, pozniej znów pokazała się gra zdobylem 17 PTZ i znow brak reakcji na NEXT. Nastepnie jakoś udało się zalogować ale niestety cały czas pokazuje 0 PTZ. Odpowiadam na pytania i niby przyznaja punkty a na liczniku 0. Nie mogę wejsc w coming soon. Zaprosilem tez znajomych a nie pokazuje mi ich wogole:/
Czyszczenie cache i zmiana przegladarki nie pomaga.
Jak macie pomysly jakies to pomóżcie.
A jak napisać do nich maila?


RE: Problem ze stroną - Admin - 27-11-2009 10:46

uspokoje Cię mówiąc iż nie jestes jedynym który ma ten błąd, ja sam nie dostałem dzis punktów za dailes ani za logowanie,
wielu naszych userów z forum ma podobny problem (na shoutboxie jakis czas temu poruszaliśmy ten temat). Możesz do nich napisać jednak nie sądze by szybko odpowiedzieli na razie starają sie zrobić porzadek z obecnymi problemami (numery zamowień) podczas ostatniego restocku zrobił się im mały burdel. Jeśli jednak na siłe chcesz do nich napisać to w tłumaczeniach napisz po polsku a ja dam Ci wersje po angielsku.

pozdro Smile


RE: Problem ze stroną - riki - 27-11-2009 11:06

Ok a maila do nich mam napisac ze strony lockerz o ile jest tam opcja taka, czy po prostu wejść na swoją poczte i wysłać na ich adres?:s


RE: Problem ze stroną - Admin - 27-11-2009 11:15

ze swojego maila - dokładnie z tego na którym jesteś zarejstrowany na lockerz

w jednym z tematów są podane wszystkie maile do lockerz (@ do lockerz)


RE: Problem ze stroną - Surfer - 29-11-2009 11:28

Mnie też nie zbiera punktów. W pierwszy dzień gralem w ta gra, zdobylam tam jakies 27PTZ a w prawym dolnym rogu pisze '0'. :/ jak odpowiem na jakies pytanie to pisze 'CHA CHING! You've earned 2PTZ!' a w prawym dolnym rogu znika 0 i pisze samo PTZ:/ co mam zrobic?


RE: Problem ze stroną - Marello - 29-11-2009 11:30

Napisać e-maila do Lockerz


RE: Problem ze stroną - Admin - 29-11-2009 11:33

Surfer > http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=163


RE: Problem ze stroną - Surfer - 29-11-2009 11:39

A jak klikam u góry 'Redeem' to mi pisze Hi, You have 0 PTZ. Keep checking back.' ;/


RE: Problem ze stroną - Marello - 29-11-2009 11:40

Wiem ja też tak miałem zrób tak jak mówimy Smile Na pewno pomoże ja wysłałem do nich 6 e-mailów i po 5 dniach miałem wszystko naprawione Smile


RE: Problem ze stroną - Surfer - 29-11-2009 11:43

Wielkiee dzieki Admin!!
A jaki to jest mail? Big Grin