Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy młodego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy młodego (/Temat-Dziennik-pracy-mlodego-152994)

Strony: 1 2


Dziennik pracy młodego - Hubiv900 - 10-12-2017 23:03

Witam
Coś o mnie: Chodzę do 3 Gim. Trenuje parę sportów typowy nastolatek.Od jakiegoś czasu interesuje się zarabianiem przez internet, nie są to kokosy. Chciałbym zdobywać więcej niż 2$ na 2/3 miesiące :/ dziennik będę aktualizował co tydzień/miesiąc. Metody jeszcze w sumie nie wybrałem, szukam jednocześnie kogoś kto by mnie w to wprowadził. Narazie zarobiłem tylko na Slidejoy 7 $ w ciągu pół roku około.

Cel na Grudzień: nauczyć się podstaw, wybrać na czym zarabiać. Zarobić pierwsze 60 zł Big Grin
Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie Smile


RE: Dziennik pracy młodego - wrzochal11 - 11-12-2017 11:48

Czy wyjdzie czy nie wyjdzie, to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Faktycznie $2 na miesiąc ciężko nazwać zarobkiem. W zwykłym ClixSense już być więcej zarobił.
Warto sobie zawsze zadać pytanie, czy to co teraz robię, pomoże mi zarabiać w przyszłości?

Z tego co przypuszczam to działasz w programach typu PTC czyli jakieś oglądanie reklam, płacenie za konkretnie wykonaną akcję. Napracujesz się i co z tego masz? Iluzje zarobku?
Jesteś młody.. to dobrze! Bo możesz szybciej się pewnych nawyków nauczyć i w pierwszej kolejności chodzi tutaj o nawyki myślowe. Poważne zarabianie w internecie, to jest w pierwszej kolejności zmiana myślenia, zmiana podejścia do tematu zarabiania pieniędzy. Jak chce się coś osiągnąć to tutaj bierze się odpowiedzialność za swoje życie i za wszelkie swoje działania.

Z praktycznych rzeczy, jeśli chcesz pójść tą drogą e-zarobku.. poważnego e-zarobku, to polecam Ci to, byś zaczął uczyć się tego jak zdobywać ruch, jak docierać do ludzi - to są podstawy podstaw.
Warto uczyć się też tworzenia własnych stron. Następnie pozycjonowania ich. Po prostu inwestuj swój czas w takie rzeczy, które będą miały przełożenie i na przyszłość. Uwierz mi, warto. Bo jeśli praca, którą wykonujesz jest mało dochodowa i nie ma przełożenia na Twoją przyszłość, to nie ma sensu jej wykonywać. Szanuj swój czas Wink

Jeśli masz ochotę, wejdź sobie na mojego bloga, do którego odnośnik jest w mojej sygnaturze. Tam mam taki artykuł gdzie piszę o tym na czym to zarabianie w internecie dokładnie polega i skąd tutaj biorą się pieniądze.

Życzę powodzenia i byleby Twój dziennik nie podzielił losu większości dzienników, które tutaj powstawały Wink


RE: Dziennik pracy młodego - Hubiv900 - 11-12-2017 23:42

Podsumowanie na dziś:
Wpadłem na pomysł, może nie oryginalny, chce zarobić na sub SMS. Moje kroki w tym kierunku? Potrzeba zdecydowania między dwoma sieciami(?) Tzn. Firesub i mylead. Zastanawiam się co robić dalej, może ktoś z mentorów pomoże na początek? Big Grin jestem otwarty na każdą pomoc i rady. Smile

Cel na miesiąc:
-Nauka podstaw
-Rozpoczecie zarabiania
-Zarobienie 60 zł
(Aktualnie 0.0%)
Narazie nie tracę nadziei i czytam forum dalej w poszukiwaniu innych metod Rolleyes trzymajcie kciuki Lol


RE: Dziennik pracy młodego - dawids7627 - 12-12-2017 10:01

Ja polecam mylead
Mają support który ci pomoże jeśli nie będziesz czegoś wiedział lub będziesz miał jakieś wątpliwości Smile


RE: Dziennik pracy młodego - Hubiv900 - 12-12-2017 23:35

Podsumowując dzisiejszy dzień, nie zrobiłem za dużo. Jedynie co to zagadałem do jednego z bardziej doświadczonych użytkowników i pomeczyłem się z moim kontem fb bo znowu zapomniałem hasła. Xpokerface facepalm No i wezmę pod uwagę rady które dostałem wyżej i te które mam nadzieję będę dostawał potem. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło. Rolleyes

Cel na miesiąc:
-Nauka podstaw
-Rozpoczecie zarabiania
-zarobienie 60 zł
(0.0%)

Oczywiście nie tracę chęci i mam nadzieję że nauczę się w najbliższym czasie czegoś. Oczywiście trzymajcie kciuki. Lol


RE: Dziennik pracy młodego - Hubiv900 - 13-12-2017 22:58

Nadal nie mam pomysłu na jakąś niszę w którą mógłbym się wbić subami SMS a nawet jezeli przydało by się pierw ogarnąć jak zrobić podstawowa stronę i podpiąć suby, jakieś ciasteczka np g2a. Jeżeli ktoś był by chetny mi pomóc w tych ciężkich początkach to bym prosił PW Smile A z drugiej strony pomyślałem aby wziąć się za jakąś inną rzecz dodatkowo aby jakieś grosze wpadły. No podsumowując, nie do końca wiem jak zacząć i wręcz potrzebuje popchniecia na rowerku bez dodatkowych kół Big Grin
Jakby ktoś był na tyle ciekawy czemu akurat wybrałem te 60 zł na początkowy cel, to powód jest bardzo prosty. Chciałbym móc na spokojnie kupować samemu abonament do gry world of Warcraft Smile A jak już zacznę sobie zarabiać małymi krokami do przodu zarabiać więcej, zacząć oszczędzać i mieć najwyżej na jakieś małe wydatki lub nawet duże Big Grin

Cel na miesiąc :
-Nauka podstaw
-Rozpoczecie zarabiania
-zarobienie 60 zł
(0.0%)


RE: Dziennik pracy młodego - Xanter98 - 14-12-2017 00:13

Zacznij działać, jak nie zaczniesz działać tylko będziesz czekał aż ktoś Ci poda super nisze i powie co i jak to nigdy nic nie osiągniesz. Potrzebną wiedzę znajdziesz w całości na tym forum, a to tylko jedno z wielu.


Dziennik pracy młodego - patrolpxd - 14-12-2017 10:39

Możesz odezwać się na GG to może uda Mi się coś Ci doradzić Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik pracy młodego - broofie - 14-12-2017 12:16

Zajrzyj do mojego poradnika odnośnie ogads. 60zl miesiecznie na spokojnie uda ci sie wyciagnac wkladajac troche czasu.


RE: Dziennik pracy młodego - Hubiv900 - 18-12-2017 22:30

Od ostatniego wpisu trochę się pozmieniało, albowiem założyłem konto na ogads i znalazłem mentora. Zaleźliśmy sposób którego użyjemy by zarobić trochę $$ zobaczymy co z tego wyjdzie, jestem dobrej myśli. Huh

Cele na grudzień:
-Znalezienie sposobu (Zrobione :huhSmile
-Nauczenie się zarabiać (60 %)
-Zarobienie 60 zł(0.0%)SadSad

Zobaczymy co wyjdzie wszystko idzie w dobrym kierunku tylko potrzebna nisza Lol