Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwrot środków na blockchain z powodu fee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zwrot środków na blockchain z powodu fee (/Temat-Zwrot-srodkow-na-blockchain-z-powodu-fee-152975)



Zwrot środków na blockchain z powodu fee - deidara3210 - 10-12-2017 14:51

Mam następujące pytanie czy blockchain dalej zwraca płatność jeśli ona nie przejdzie z powodu zbyt małej opłaty bo wiszą mi btc od 5 grudnia z 0/3 potwierdzeniami i nie wiem już sam czy mam się nastawiać że mi to wróci czy raczej już nie :/


RE: Zwrot środków na blockchain z powodu fee - Maros - 10-12-2017 19:06

A jakiego podatku użyłeś? Kiedyś dojdą na pewno, nie ma czegoś takiego jak stracenie bitcoinów jeśli to już zostało 'zaksięgowane' w bloku. Ostatnio też było bardzo dużo niepotwierdzonych transakcji i z tego powodu też może być opóźnienie.


RE: Zwrot środków na blockchain z powodu fee - deidara3210 - 10-12-2017 22:15

10 bitów bodajże :/


RE: Zwrot środków na blockchain z powodu fee - Szefu91 - 10-12-2017 23:54

@deidara3210
Dwa miesiące temu wysłałem jakieś 2$ w BTC z opłatą około 10-20centów. Nadal nie doszło Wink
Jak masz coś na koncie to możesz odbkolować taką transakcję, wygoogluj sobie, są sposoby.

Mi się nie chciało w to bawić bo 2$ to nic, a zobaczę dla testu ile będzie szło i czy w ogóle dojdzie Smile


RE: Zwrot środków na blockchain z powodu fee - Maros - 11-12-2017 13:17

(10-12-2017 22:15)deidara3210 napisał(a):  10 bitów bodajże :/

W takim razie może to trochę potrwać. Może w jakimś stopniu ta strona Ci pomoże: https://pool.viabtc.com/tools/txaccelerator/