Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube (/Temat-Zarabiaj-na-wyswietleniach-YouTube-152963)

Strony: 1 2


Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - Adwez - 09-12-2017 23:56

Witam wszystkich użytkowników forum zarabiam.com Smile

Przygotowałem dzisiaj dla Was swój pierwszy poradnik, więc poproszę o odrobinę wyrozumiałości.

A więc zacznijmy od tego, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja na rynku.
1.000 wyświetleń na YouTube wysokiej jakości (nie znikających tzw. "non-drop") kosztuje 8-10 zł.
W poradniku opiszę wam, skąd wziąć co miesiąc mniej/więcej 270.000 punktów, co da nam około 90.000 wyświetleń.

Najpierw musimy zarejestrować się na stronie:
-ref: http://www.ytmonster.net/register?ref=Muliner
-czysty: http://www.ytmonster.net

Jeśli już się zarejestrowaliśmy, to musimy wykupić pakiet premium za 15$ (plus 3,88$ podatek, co razem daje nam 18,44$) na miesiąc, dzięki któremu będziemy dostawać dziennie więcej punktów, oraz będziemy mogli wrzucać filmy z normalna stawka 1x (dalej wytłumaczę o co chodzi).

Ok, mamy już zarejestrowane konto na ytmonster, wykupiony pakiet premium, co dalej ?

Oczywiście musimy włączyć program do oglądania filmów, aby nabijać punkty.
Aplikacja musi być włączona przez 24 na dobę.
Tylko wtedy zdobędzie nam około 10k punktów na dobę.
Aby nie tracić pieniędzy na prąd, oraz nie używać własnego sprzętu, to polecam kupić VPS z windowsem (Kosz takiego vps na miesiąc kosztuje 4-5$).

ytmonster premium 18,44$ + VPS z windows 5$ = 23,44 $ (niecałe 85 zł) <- Tyle musimy zainwestować, aby zdobyć w miesiąc mniej/więcej 90+k wyświetleń na yt.

Dobra, mamy już vps, ytmonster premium, nabijają nam się punkty - jak ustawiać i sprzedawać wyświetlenia ?

Sprzedajemy 1.000 wyświetleń po 30 sec, które kosztują 3.000 punktów(Jeśli nie mamy konta premium, to 1.000 wyświetleń będzie nas kosztować o wiele więcej. Nieraz jest to 6.000pkt, a czasami nawet po 9.000 i więcej..).
Wyświetlenia są najwyżej jakości.
Nigdy nie znikają, oraz pochodzą od realnych użytkowników.

Czas na prostą matematykę.
Zainwetujemy niecałe 85 zł, a zyskamy około 720 zł (jeśli sprzedamy wszystkie wyświetlenia kursem 1.000 - 8 zł).
720 - 85 = 635 zł

MAŁY BONUS ODE MNIE!
Aby wasz klient był bardziej zadowolony, to polecam do każdego pakietu 1.000 wyświetleń dodać mały bonus, np. 20 łapek w górę.
Kciuki w górę możecie wbijać za punkty na stronach typu np. addmefast.
Możecie również dorabiać na tzw. "like" pod filmem (100 lików kosztuje około 3,50 zł).
Załóżmy, że sprzedamy 1.000 lików w miesiąc, to jest 35 zł. Smile

Powodzenia w zarabianiu! Smile



RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - patrolpxd - 10-12-2017 13:19

Polecasz jakiś konkretny VPS? Smile


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - Hexagon. - 10-12-2017 13:30

Chciałbym wiedzieć, która firma oferuje VPS z Windowsem w cenie 4-5$ Wink


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - broofie - 10-12-2017 13:31

Czy testowales osobiscie ten sposob? Jesli tak to z jakimi rezultatami?


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - twardy - 10-12-2017 13:32

Jakies dowody zarobkow by sie przydaly. Juz nie mowiac o tym czy taka ilosc pkt jest w ogole mozliwa do zebrania w ciagu miesiaca. Ogolnie to temat o tym serwisie jest juz na forum.


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - Adwez - 10-12-2017 13:44

Wiem, że jest poradnik na temat strony "ytmonster.net", lecz czy jest w nim wytłumaczone, jak zarabiać ?

VPS za 4-5$ z windowsem jest dostępny do kupienia chociażby na stronie seoclerk (Na priv mogę wysłać bezpośredni link do sprzedawcy u którego kupuje).

Tak, testowałem ten sposób, dlatego się z wami nim dziele (rezultaty, jeśli chodzi o ilość nabijanych punktów opisałem w poradniku).

Sprzedawać je możecie gdziekolwiek chcecie, np. allegro.
Ja osobiście nie sprzedaje wyświetleń, ponieważ sam ich potrzebuje.


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - precell - 10-12-2017 14:00

Ja mam obecnie 362,471 pkt. Ktoś chce kupić? ;-)


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - Adwez - 10-12-2017 16:56

Jest od tego odpowiedni dział na forum, jeśli chcesz coś sprzedać.
Ale jeżeli już zapytałeś.... to powiedź ile byś chciał za takiego konto ?
Możliwe, że od Ciebie kupię. Napisz pw z cena.


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - sulliwan93 - 27-12-2017 14:41

Ktoś wie co i jak z botowaniem like/sub na ytmonsterze? iMacro "odwala", strona często pokazuje "Gateway Time-out", a z samych wyswietleń mało pkt wpada.


RE: Zarabiaj na wyświetleniach YouTube - Tonn - 27-12-2017 15:27

(27-12-2017 14:41)sulliwan93 napisał(a):  Ktoś wie co i jak z botowaniem like/sub na ytmonsterze? iMacro "odwala", strona często pokazuje "Gateway Time-out", a z samych wyswietleń mało pkt wpada.

Nie wiem jak u Ciebie to wygląda, ale u mnie bardzo często w zakładce do likeowania pojawiają się filmiki, które pomimo polubienia nie zaliczają punktów. Zawsze są to filmiki przy których napisane jest "currently has 0 likes". Wtedy trzeba odświeżać stronę i robić to dopóki nie znajdzie się jakiś inny filmik z jakimikolwiek likeami. Dlatego wydaje mi się, że żaden bot tutaj nie zadziała, przynajmniej u mnie.