Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Search Console - Problem z DNS i sitemap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Google Search Console - Problem z DNS i sitemap (/Temat-Google-Search-Console-Problem-z-DNS-i-sitemap-152956)



Google Search Console - Problem z DNS i sitemap - Crausher - 09-12-2017 17:36

Witam! Jakiś czas temu stworzyłem bloga na darmowej domenie ".tk". Dodałem go do GSC i mam ten błąd, totalnie nie wiem czemu. Dodatkowo nie wykrywa mi sitemap'y (ciągle jest "oczekuje"), zazwyczaj gdy dodawałem mapę strony w panelu GSC od razu pokazywało się ile mam linków zaindeksowanych a ile nie, a teraz nic.
Tutaj screeny

DNS
[Obrazek: 1ecRvhQ.png]

[Obrazek: VQLGXul.png]

Sitemap
[Obrazek: nqs23Jy.png]

[Obrazek: Szz61Ou.png]

Kto coś?


RE: Google Search Console - Problem z DNS i sitemap - pajenczyna - 22-12-2017 16:42

Musisz:
1. Sprawdzić, czy odpowiednio są skierowane DNS na hosting,
2. Czy wpisałeś wszystkie DNSy poprawnie
3. Zwyczajnie poczekać, zaraz po zarejestrowaniu domeny i próbie dodania mapy mogą pojawić się problemy.

Osobiście nie porywałbym się na domeny .tk bo mają słabą ocenę. U dowolnego rejestratora możesz kupić domenę w cenie 9 PLN netto


RE: Google Search Console - Problem z DNS i sitemap - Crausher - 22-12-2017 17:41

Problem rozwiązany. Można zamykać