Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Grafikę na każdy portfel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Grafikę na każdy portfel (/Temat-WYKONAM-Grafike-na-kazdy-portfel-152940)



[WYKONAM] Grafikę na każdy portfel - Thinker - 08-12-2017 20:28

Cześć. Wink

Jestem średnio zaawansowanym grafikiem, który nadal uczy się wszelkiej maści rzeczy związanych z grafiką, więc ceny nie będą wygórowane i będą ustalane z każdą osobą indywidualnie.

Postanowiłem w końcu wystawić jakieś ogłoszenia aby nabrać większego doświadczenia w tym co robię i stworzyć w końcu jakieś ciekawe portfolio. Z racji tego, że większa motywacje mam do robienia grafik komuś niż samemu sobie to czekam na Wasz kontakt. Smile

Będę starał się spełnić w jak największym stopniu Wasze oczekiwania i oby każdy wyszedł z transakcji zadowolony, na tym głównie mi zależy.

Pozdrawiam wszystkich!


RE: [WYKONAM] Grafikę na każdy portfel - Captain - 08-12-2017 20:46

Wrzuć jakieś przykładowe prace, bo nie wiadomo co dokładnie potrafisz. Grafika to bardzo szerokie pojęcie.


RE: [WYKONAM] Grafikę na każdy portfel - Thinker - 08-12-2017 21:56

W obecnej chwili mam jedną pracę że względu na to że mam nowy laptop, a stary się spalił. Jerk2
Dotychczas robiłem loga, wizytówki, banery itp. Nie robiłem jeszcze stron internetowych na których chce się skupić od niedawna.


[WYKONAM] Grafikę na każdy portfel - Majka - 11-06-2018 12:53

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.