Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test Sub Sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Test Sub Sms (/Temat-Test-Sub-Sms-152909)



Test Sub Sms - konradrjs - 07-12-2017 17:00

Witam wszystkich,

Od kilku miesięcy obserwuję tą stronę by wreszcie założyć na niej konto.
Coś ode mnie. Mam 27 lat. Z wykształcenia inżynier Planista przestrzenny ( gospodarka przestrzenna). Z zawodu New Bussines Manager w agencji interaktwnej.
Zatem marketing internetowy nie jest mi obcy.

Aktualnie mój dochód pasywny ze stron wynosi 3-4k zł /mc. ( ok 40k wejść dziennie na strone)

Chciałbym podpiąć dodatkowo sub sms. I teraz pojawia się pytanie ( nie potrafiłem niestety wygooglować) - czy jest możliwość stworzenia czegoś takiego jak własny test po którym bedzie można wysłać sms w celu sprawdzenia wyniku. Coś a'la IQ test.

Chciałbym aby test dotyczył pytań z obejrzanego filmu.

I kolejne pytanie - czy mógłbym to zamieszczać jako wyróżniony komentarz pod filmem na youtube? (nawet z info o koszcie)

Z góry dziękuje za pomoc i ze swojej strony obiecuje częstsze udzielanie sie na forum.

Pozdrawiam serdecznie,
k.


RE: Test Sub Sms - Krzaker - 07-12-2017 20:23

Wiele serwisów ma w swojej ofercie Bramkę płatności/content locker. To znaczy że możesz stworzyć sobie dowolną* stronę internetową i umieścić na niej płatności np.eforsa subskrybcja sms i zarabiać na tym.
*dowolną nie łamiącą regulaminu serwisu.


RE: Test Sub Sms - id-user - 07-12-2017 20:41

Własny test IQ / Quiz... też szukałem jakiegoś fajnego gotowego skryptu ale lipa, jak znajdziesz jakiś to się odezwij Wink


RE: Test Sub Sms - mahuzz - 08-12-2017 11:48

Cytat:I kolejne pytanie - czy mógłbym to zamieszczać jako wyróżniony komentarz pod filmem na youtube? (nawet z info o koszcie)

Tak, i to już jest full real content. Tylko... poinformujesz, że SMSy dostanie 3x w tygodniu powiedzmy, po 6zł? Big Grin

Co do skryptu - nie pomogę, ale zlecenie czegoś takiego chyba nie byłoby dużym wydatkiem Wink Powodzenia!


RE: Test Sub Sms - supercola - 19-12-2017 13:14

Z reklam tyle płacą teraz ? W sensie jakiś Adsense, etc. ?