Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwne znaczki zamiast literek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Dziwne znaczki zamiast literek (/Temat-Dziwne-znaczki-zamiast-literek-152908)



Dziwne znaczki zamiast literek - zbuntowany1916 - 07-12-2017 17:00

Siemka, zrobiłe sobie LP pod jedną niszkę i chciałem sprawdzić jej potencjał poprzez delikatny spamik na FB, co by obczaić czy warto wykupywać reklamę, ale zamieszczajac link do LP na FB po pobraniu podglądu jest zdjecie, czyli ok, ale w opisie strony przy zdjęciu są jakieś dziwne znaczki zamiast niektórych liter. Zamieszczam fragment postu na FB, żeby było wiadomo jak to wygląda. Ktoś wie jak można to naprawić Smile

[Obrazek: 2EWY1i4.jpg]


RE: Dziwne znaczki zamiast literek - lechoo - 07-12-2017 17:39

(07-12-2017 17:00)zbuntowany1916 napisał(a):  Siemka, zrobiłe sobie LP pod jedną niszkę i chciałem sprawdzić jej potencjał poprzez delikatny spamik na FB, co by obczaić czy warto wykupywać reklamę, ale zamieszczajac link do LP na FB po pobraniu podglądu jest zdjecie, czyli ok, ale w opisie strony przy zdjęciu są jakieś dziwne znaczki zamiast niektórych liter. Zamieszczam fragment postu na FB, żeby było wiadomo jak to wygląda. Ktoś wie jak można to naprawić Smile

[Obrazek: 2EWY1i4.jpg]
Strona na WP postawiona?


RE: Dziwne znaczki zamiast literek - zbuntowany1916 - 07-12-2017 18:30

[/quote]
Strona na WP postawiona?
[/quote]

Tak Smile

(07-12-2017 17:39)lechoo napisał(a):  
(07-12-2017 17:00)zbuntowany1916 napisał(a):  Siemka, zrobiłe sobie LP pod jedną niszkę i chciałem sprawdzić jej potencjał poprzez delikatny spamik na FB, co by obczaić czy warto wykupywać reklamę, ale zamieszczajac link do LP na FB po pobraniu podglądu jest zdjecie, czyli ok, ale w opisie strony przy zdjęciu są jakieś dziwne znaczki zamiast niektórych liter. Zamieszczam fragment postu na FB, żeby było wiadomo jak to wygląda. Ktoś wie jak można to naprawić Smile

[Obrazek: 2EWY1i4.jpg]
Strona na WP postawiona?

Tak Smile


RE: Dziwne znaczki zamiast literek - lechoo - 07-12-2017 18:41

Prawdopodobnie jest to efekt działania którejś z zainstalowanych wtyczek (ten sam problem miałem, ale nie pamiętam o którą wtyczkę chodzi). Spróbuj pojedynczo wyłączać wtyczki i sprawdzać na bieżąco wyświetlanie strony.


RE: Dziwne znaczki zamiast literek - lechoo - 08-12-2017 21:37

(07-12-2017 18:41)lechoo napisał(a):  Prawdopodobnie jest to efekt działania którejś z zainstalowanych wtyczek (ten sam problem miałem, ale nie pamiętam o którą wtyczkę chodzi). Spróbuj pojedynczo wyłączać wtyczki i sprawdzać na bieżąco wyświetlanie strony.

Pomogło? Jeśli tak to napisz która wtyczka takie hocki - klocki powodowała?


RE: Dziwne znaczki zamiast literek - zbuntowany1916 - 09-12-2017 18:46

(08-12-2017 21:37)lechoo napisał(a):  
(07-12-2017 18:41)lechoo napisał(a):  Prawdopodobnie jest to efekt działania którejś z zainstalowanych wtyczek (ten sam problem miałem, ale nie pamiętam o którą wtyczkę chodzi). Spróbuj pojedynczo wyłączać wtyczki i sprawdzać na bieżąco wyświetlanie strony.

Pomogło? Jeśli tak to napisz która wtyczka takie hocki - klocki powodowała?

No własnie nie pomoglo. Ktoś by to za niewielka opłatą ogarnal jesli to nic skomplikowanego?


RE: Dziwne znaczki zamiast literek - krzysio3001 - 12-12-2017 12:14

Polecam sprawdzić w kodzie źródłowym czy znajdują się deklaracje języka tj:
Kod:
<html lang="pl-PL">
oraz w <head>
Kod:
<meta charset="UTF-8">



RE: Dziwne znaczki zamiast literek - polskitrader - 15-12-2017 17:41

Sprawdź tu, wklej swoją stronę, kliknij Debug i powinno się pokazać jak się wyświetli
https://developers.facebook.com/tools/debug/sharing/
lub
https://developers.facebook.com/tools/debug/og/object

U mnie jak wyskakiwały jakieś dziwne wpisy to jak dałem w tym drugim linku, którąś z dwóch opcji, to mi pokazywało opis taki jaki dałem. Dokładnie taki opis jaki daję we wtyczce Yoast SEO.
Może taki sposób Ci pomoże Smile