Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Interwał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Interwał (/Temat-Interwal-152878)

Strony: 1 2


RE: Interwał - malpa2 - 08-12-2017 11:34

Odważnie Big Grin Ja wole jedną pięciominutową świecę Big Grin Ale jeśli z takich 1 minutówek masz zyski to spoko.


RE: Interwał - Zaperr44 - 08-12-2017 11:42

M1 to jest hazard a nie inwestowanie...i nawet jeżeli dobrze Ci idzie to i tak w końcu wszystko stracisz z matematyką nie wygrasz Undecided


RE: Interwał - Adde - 08-12-2017 15:11

(08-12-2017 11:42)Zaperr44 napisał(a):  M1 to jest hazard a nie inwestowanie...i nawet jeżeli dobrze Ci idzie to i tak w końcu wszystko stracisz z matematyką nie wygrasz Undecided

Ależ oczywiście, że to nie jest hazard - nawet głupie RSI daje radę na M1. Potrzeba trochę więcej uwagi i refleksu niż na wyższych interwałach, ale bez problemu można osiągać zyski, nawet w dłuższej perspektywie.


RE: Interwał - KosikSquad - 08-12-2017 15:35

Granie na M1 nie oznacza, że wchodzisz w opcje z czasem wygaśnięcia jednej minuty. Jakbym miał grać na wyższym interwale typu H1, to wolałbym już grać na forexie, niż bawić się w opcje. Jeśli z matematyką nie wygram to bardzo dobrze, bo znaczy to tyle, że zachowanie ustalonych i sprawdzonych wytycznych i gra bez dużych emocji pozwala na osiągnięciu dobrej skuteczności, a dodając do tego dobre zarządzanie kapitałem to strata całego depozytu jest naprawdę trudna nawet podczas dużej ilości przegranych z rzędu. Ogólnie uważam, że każdy ma swoje zdanie i swój portfel, ważne żeby był coraz grubszy- nieważne jak.


RE: Interwał - malpa2 - 10-12-2017 21:07

(07-12-2017 18:35)xela94 napisał(a):  
(07-12-2017 16:45)malpa2 napisał(a):  Ja też korzystam ze świec 5 minutowych Big Grin A co do strategii to może po nowym roku napisze mały poradnik o tym jak gram Smile

Nie mogę się doczekać ;D

Spoko, postanowiłem że jak ugram 2500$ do końca roku (zaczynałem od 500$ miesiąc temu), to po nowym roku napiszę taki poradnik Smile


RE: Interwał - damian1313 - 11-12-2017 20:00

To się może nawet wymienimy bo robię też poradnik. Dla znajomych tylko co prawda bo paru wyraziło zainteresowanie, ale w układ poradnik za poradnik to mogę wejść Big Grin


RE: Interwał - DarekDzak - 23-12-2017 15:25

Czas zagrania zależy też od strategii któej używamy. Ja preferuje 1/5min


RE: Interwał - KamilTKN - 01-03-2020 11:07

Panowie ja tez bym byl chetny na taki poradnik. Dzisiaj znalazlem to forum i moze bym cos pobrobowal z zarabianiem w necie. Do tej pory bawilem sie troche w polecanie roznych fintechow z bonusem i widze ze taki zarobek w internecie mi bardziej odpowiada, nie chce mi sie juz robic na budowie ?