Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portfele btc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Portfele btc (/Temat-Portfele-btc-152877)



Portfele btc - deidara3210 - 06-12-2017 14:50

Jaki portfel byście polecili tak żeby nie było tak ogromnych prowizji jak na blockchain


RE: Portfele btc - weider91 - 06-12-2017 16:54

podłączam się do pytania, w skrócie jeśli można, jaki portfel najlepszy na dłuższe przetrzymanie waluty i jaki portfel na grę codzienną


RE: Portfele btc - Captain - 06-12-2017 17:54

Do codziennego użytku dobre jest chyba 4coins.pl, sam kiedyś używałem.

A do długiego trzymania BTC najrozsądniejsza opcja to 'zimne portfele' czy jak to się tam nazywa, w każdym razie u Ciebie na komputerze, a nie na jakiejś giełdzie.


RE: Portfele btc - yazir - 06-12-2017 17:59

@[weider91] masz w sumie kilka opcji, pobrać aplikację i wygenerować portfel który wrzucisz sobie na pendrive i niech leży, albo wydrukujesz go na kartce Jerk2 Ewentualnie portfel sprzętowy np ledger nano za ok 60eur


RE: Portfele btc - deidara3210 - 06-12-2017 18:23

Chyba będę musiał zostać przy blockchain jak narazie :/ Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ?


RE: Portfele btc - Maros - 06-12-2017 20:37

Mam portfel na blockchain i jedyne za co płacę to podatki przy wysyłaniu bitcoinów, które zresztą sam ustalam. Tylko, że ja importowałem adres wygenerowany na ElectrumWallet.