Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poradnik na upcasha by n1dor (me) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: poradnik na upcasha by n1dor (me) (/Temat-poradnik-na-upcasha-by-n1dor-me-15286)

Strony: 1 2 3


RE: poradnik na upcasha by n1dor (me) - piotrek10020 - 24-10-2010 23:51

(24-10-2010 19:21)n1dor napisał(a):  człowieku masz jakiś problem widze, nie piszę z toba, nie potrafisz otworzyć programu pdf nawet, mialem ci odpowiadac 2x na pytanie ? na pw i na forum, bezsensu, jesli nie umiesz nic zrobic sam, to wyjdz na dwor i znajdz sobie kogos kto ci pomoze, ide ogladac tv

na to wygląda że to nie działa ten plik i ja umiem ten plik otworzyć tym programem tylko on nie działa ani program ani plik nawet się nie chciał zainstalować bez błędów więc pdf to gówno a na PW prosiłem żebyś napisał co tam jest więc to nie jest to samo co tu piszemy może niech ktoś Tobie pomoże zrobić poradnik jak zrobić poradnik dla każdego ? bo po tym pliku tego nie widać .


RE: poradnik na upcasha by n1dor (me) - n1dor - 25-10-2010 20:18

jezu ty masz chyba naprawde 8 lat, ale nie 18, jezeli nie potrafisz zainstalowac podstawowych programów to naprawde nie moja wina, co jest w poradniku, 6 sposob na zarabianie na upcashu, opisane jak postepowac krok po kroku, PORADNIK JEST DLA KAZDEGO, OPRÓCZ MAŁYCH DZIECI KTÓRE NIE POTRAFIĄ ODPALIĆ PDF, przepraszam ze tak własnie nie napisałem, już sie nie da zmienic tego niestety Sad pozdrawiam.


RE: poradnik na upcasha by n1dor (me) - piotrek10020 - 26-10-2010 00:28

akurat naprawdę mam 18 lat 15 maj 1992 roku urodzony jestem więc nie zaprzeczysz i umiem instalować i zainstalowałem tylko tak jak pisałem że programowi nie pasuje mój komputer bo jest coś tam zdefragmentowane na dysku i jakieś tam pliki są używanie i nie ma dostępu a po instalacji pisze że plik ma nieodpowiedni format więc ten plik nie jest dla każdego bo bym już go odczytał a w PW mi chodziło o treść co tam jest a nie o opis tego co tam jest widzę że Ty nie czytasz moich postów ze zrozumieniem bo już kolejny raz o tym pisze a Ty nie czytasz mnie ze zrozumieniem


RE: poradnik na upcasha by n1dor (me) - n1dor - 26-10-2010 16:34

JAK ZARABIAC NA http://www.UPcash.pl
Witam, w poradniku DARMOWYM przedstawie jak zarabiac na uploadu na upcash.pl
Przedstawie trzy sposoby zarobku
1. na YouTube
2. na Siostre
3. na passy XXX
4. na demota
5. na dziecineo
6. itp

wstep poradnika...wiecej juz raczej nie musze odpisywac


RE: poradnik na upcasha by n1dor (me) - piotrek10020 - 26-10-2010 20:55

aha ok nie musiałeś tego tu kopiować mogłeś to na PW wysłać za to że pobiełem plik i nie ujawniać tego publicznie ale jak chcesz dzięki za wyjaśnienie + dla Ciebie za chęci pomocy gdybyś tak od razu napisał w pierwszym poście nie kłucił się ze mną taki długi czas to bym z Twojego refa się zarejestrował ale już chyba wczoraj się zarejestrowałem bez refa bo nie wiedziałem co jest w tym pliku więc straciłeś na kłutni poleconego Pozdrawiam wszystkich .


poradnik na upcasha by n1dor (me) - Hybrid1990 - 02-10-2018 14:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.