Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? (/Temat-Czy-mozna-gdzies-pobrac-gotowca-takiego-instalatora-152828)



Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - painstream - 04-12-2017 21:32

Witam wszystkich,

na jednej stronie z niszą pod gry znalazłem ciekawy fake online instalator, pytanie czy wiecie może jak coś takiego stworzyć, bo jest to ciekawe rozwiązanie:

Kod:
https://pobierzgry24.pl/Instalator/fifa18/

Strasznie ciekawie jest to zrobione. Gdy ten install bar się zapełni (co trwa strasznie długo) jesteśmy proszeni o podanie kodu, który pobieramy ze strony affiliacyjnej oczywiście. Wiecie może, czy taki instalator jest gdzieś dostępny online gotowy do zaimplementowania na stronę internetową, czy ta osoba klepała go sama? Może wiecie, w jaki sposób go zrobić? Dzięki z góry za pomoc!


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - patttson - 04-12-2017 21:43

Wydaje mi sie, ze to zwykly kod i chyba nie najtrudniejszy do napisania, ale mogę się mylić. Z tego co widzę to dalej przekierowuje na zwykły download SMS, a nie orientuje się, żeby jakaś sieć oferowała coś takiego.


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - painstream - 04-12-2017 21:47

(04-12-2017 21:43)patttson napisał(a):  Wydaje mi sie, ze to zwykly kod i chyba nie najtrudniejszy do napisania, ale mogę się mylić. Z tego co widzę to dalej przekierowuje na zwykły download SMS, a nie orientuje się, żeby jakaś sieć oferowała coś takiego.

Tak, właśnie zauważyłem że on po prostu prowadzi krok po kroku do następnych plików .html, ostatni:
Kod:
https://pobierzgry24.pl/Instalator/fifa18/5.html
- klikając pobieranie kieruje nas na adres
Kod:
http://filefinder.pl/fifa-18-klucz-aktywacyjny-7543-8544-1
- i oczywiście że sieci go oferują, na myleadzie chociażby masz dwa programu które oferują pobieranie plików - catsplit czy chomikui przykładowo. Chociaż i tak za dużo je**nia by było z tym, wolę po prostu odnośniki załączyć do stron z programami. Jednak takie rozwiązanie z instalatorem daje drugiej osobie poczucie faktycznego pobierania pliku.


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - patttson - 04-12-2017 21:49

Źle się wyraziłem, jasne, że sieci oferują programy DOWNLOAD, chodzilo mi o to, że raczej żadna nie oferuje takich instalacji Big Grin


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - twardy - 04-12-2017 21:51

Widzialem na forum jakis temat gdzie koles pisze takie fejkowe instalatory, poszukaj.
A jakbys chcial za darmoszke Jerk To jakis kurs visual basica i sam sobie napisz.


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - patttson - 04-12-2017 21:52

Na chama to nawet kod ukraśc możesz Jerk2


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - painstream - 04-12-2017 21:55

(04-12-2017 21:51)twardy napisał(a):  Widzialem na forum jakis temat gdzie koles pisze takie fejkowe instalatory, poszukaj.
A jakbys chcial za darmoszke Jerk To jakis kurs visual basica i sam sobie napisz.

Visual-Basica jako tako ogarniam, bo działa praktycznie w ten sam sposób co divi na wordpressie, jednak czy taki napisany kod w visual-basicu da się go przekleić na stronę www to nie wiem, jest jakiś sposób na to? :v

(04-12-2017 21:52)patttson napisał(a):  Na chama to nawet kod ukraśc możesz Jerk2

Nic trudnego w sumie w pobraniu tych 5 plików html i zrobieniu pod swoje, w sumie i tak za dużo je**nia by było z wklejaniem coraz to innych background'ów i zmieniania nazw w notepadzie.


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - twardy - 04-12-2017 21:59

Wiem, ze takie cos istnieje, z tym, ze nigdy czegos takiego nie pisalem.

https://stackoverflow.com/questions/6613239/open-a-webpage-in-the-default-browser

Temat moze troche stary, biblioteki mogly sie zmienic, tak samo nazwy funkcji ale nie sadze zeby to bylo niemozliwe.


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - Infiltrator - 07-12-2017 23:18

Myślę że byłbym w stanie napisać Ci coś na wzór takiego instalatora - za 20zł (za włożony czas). Ogarnąłbym do tego full oprawę graficzną Big Grin

Oczywiście wszystko byłoby dostosowane pod Ciebie. Jakbyś zażyczył sobie jakichś bardziej rozbudowanych funkcji też pewnie dałoby się coś w tej sprawie zrobić.

Napisz na PW - dogadamy się Big Grin

Ewentualnie (już za darmo Tongue ) mogę podsunąć Ci materiały na których możesz się wzorować pisząc samemu coś takiego. Tylko niezbędne będą przynajmniej podstawy HTMLa i może jakiegoś JS.


RE: Czy można gdzieś pobrać gotowca takiego instalatora? - LinkBuilder - 08-12-2017 12:08

Zrobienie takiego kodu uwiarygadnia twojego hacka niesamowcie, warto zainwestować chyba..