Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! (/Temat-XPro-X12-%E2%80%93-Nowoczesna-kryptowaluta-152785)



XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - poverejay - 03-12-2017 12:17

[Obrazek: x12-skywallet.jpg]

Kto zna potencjał kryptowalut – nie ominie tej okazji.

Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać że mając

…odpowiednią i konkretną kryptowalutę w swoim posiadaniu – mogliśmy na niej nieźle zarobić.

➡ XPro to wysoce technologicznie zaawansowany Coin. Przewyższający w wielu aspektach to co jest dzisiaj na rynku.

➡ Realna crypto oparta na bazie MONERO którą kopiemy korzystając z usług profesjonalnej kopalni. Wkrótce zostanie podany kod źródłowy dzięki czemu tysiące kopalni na całym świecie zacznie wydobywać X12. Ja już zdecydowałem. Pakiet pracuje i wydobywa coiny

➡ Cena XPro X12 w trzecim tygodniu wyniosła 12 EUR. Ile będzie za miesiąc? Dwa? Pół roku?

➡➡50 (X12) bankomatów będzie zainstalowanych w : Wiedniu, Holandii, Warszawie ? i innych krajach europejskich.

➡ Punkty sprzedaży detalicznej, które akceptują monety X12 jako płatność za towary i usługi będą również rozwijane, dzięki czemu można będzie wydawać pieniądze, a nie sprzedawać je tylko na giełdach.

➡ Pierwszy Hotel akceptuje monety X12 w Austrii.

➡ W kolejnych miesiącach zostaną dodane kolejne giełdy kryptowalut na których będzie można kupować i sprzedawać X12

Czym tak naprawdę jest jest X12, co sprawia, że zaczyna się mówić o tej walucie?

➡ Twoja waluta jest Twoja

Masz całkowitą kontrolę nad transakcjami. Jesteś odpowiedzialny za swoje pieniądze. Ponieważ Twoja tożsamość jest niewidoczna, nikt nie będzie w stanie zobaczyć, na co wydasz pieniądze.

Start promocji kryptowaluty X12 odbył się 6.10.2017 roku

[Obrazek: 2-lxl-x12.jpg.jpg]


[Obrazek: 4-lxl-x12.jpg.jpg.jpg.jpg]


[Obrazek: 5-lxl-x12.jpg.jpg.jpg.jpg.jpg]

✅ Czy X12 jest cryptowalutą ❓ TAK

✅ Czy XPRO jest kopalnią kopiącą X12 ❓ TAK

✅ Czy X12 będzie można już niebawem kupować i sprzedawać w specjalnie przeznaczonych do tego Bitomatach ❓ TAK

✅ Czy będzie program przyłączający sklepy i biznesy do systemu płatniczego X12 ❓ TAK

✅ Poniżej zdjęcia z kopalni w Szwecji. Niedługo ma być zorganizowana wycieczka do tej kopalni.

[Obrazek: x12-krypto-kopalnia.jpg]

[Obrazek: 1-x12-krypto-kopalnia.jpg.jpg]

[Obrazek: 2-x12-krypto-kopalnia.jpg.jpg.jpg]


Pakiet za 100 EUR + opłaty kopie 14 tygodni….. X12 idzie spokojnie w górę. Ile mogą być warte te coiny za kilka miesięcy? A co jeśli chodzi o większe pakiety z większą mocą wydobywczą?

Zobaczymy jak zwykle w krypto spekulacja, ale może być bardzo opłacalną , spekulacją.

Poniżej możliwe do nabycia pakiety w XPro X12

[Obrazek: xpro-x12-pakiety.jpg]

Czysty link:
https://www.xpro-service.com

Reflink:
https://www.xpro-service.com/register/ref324d9a6f1f4dddd0561404b299090051b59ff247

Ps:.. Większość rzeczy ma ruszyć w lutym 2018 roku. Znając możliwości kryptowalut kupiłem skromny pakiecik za 100 euro. Plus opłaty wyniósł mnie około 130 euro. Na razie ukopało kilka coinów i je sobie zbieram do jakiejś fajnej ceny lub z czasem zacznę je kopać. Oczywiście aby je kopać trzeba mieć jakąś konkretną liczbę. Na powyższym screenie są opłaty za pakiety + fee. A także ilość tygodni pracy danego pakietu. XPro jest częścią innego też projektu który rozwija się pomimo lepszych , gorszych dni od 2 lat czyli LikesXL.





RE: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - Captain - 03-12-2017 13:14

Hmm, a nie ma tańszych pakietów jak za 100 euro? Dałoby się kupić mniejszą ilość za na przykład 20-30 euro?


RE: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - poverejay - 03-12-2017 15:44

Możesz spróbować wpłacić na giełdę

https://easycoinx.com/

i tam kupić. Ja jednak tak nie robiłem. Mam jedynie takie info że ponoć się da.

Kilka newsów od X12

➡ Portfel – wallet do kopania i trzymania krypto X12. Można już go pobrać i trzymać na nim swoje coiny.
W biurze XPRO coiny są bezpieczne. Uważam jednak że dużo bezpieczniej jest trzymać coiny na swoim portfelu.

https://skywallet.com

➡ W naszych biurach mamy stronkę promocyjną od firmy na rynek anglojęzyczny. Tak to wygląda:

https://www.xpro-service.com/lp/ref324d9a6f1f4dddd0561404b299090051b59ff247

➡ Mamy także stronę do promocji np. na Facebooku w listach mailingowych po polsku.

➡ Strona wygląda następująco:

http://dobrepieniadze.pl/324d9a6f1f4dddd0561404b299090051b59ff247

➡ Dobrze wiemy że rynek kryptowalut jest branżą na której możemy nieźle zarobić. Myślę że X12 będzie miał spory wzrost w cenie gdy zostanie udostępniony kod źródłowy oraz zacznie się akcja promocyjna tego coina. Dla osób które trzymają i kopią X12 może to oznaczać z czasem całkiem fajne efekty finansowe. Osobiście zbieram i będę kopał aby mieć ich coraz więcej. Rynek – wcześniej czy później decyzję zweryfikuje.



RE: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - poverejay - 04-12-2017 01:37

Z ostatniej chwili!?? Niesamowity Rozwój. A to dopiero początek
Info od właścicieli

Mocny rozwój kryptowalut, zdecentralizowany syndrom bez ingerencji władz, rządów. Ogromna kapitalizacja, zainteresowanie nie tylko społeczeństwa ale też instytucji, sklepów, firm, zastosowanie infrastruktury bazy danych Blockchain – powoduje coraz to większe zainteresowanie „internetowym tworem”.

„Król może być tylko jeden” – i nie wątpliwie jest nim Bitcoin. Są jednak kryptowaluty które również zasługują na uwagę. Tym bardziej że rozwijają się w bardzo dynamiczny sposób a co za tym idzie mogą być zbierane , kopane w bardzo przystępny sposób. W moim „portfolio kryptowalucianym” mam kilkanaście elektronicznych walut które zasługują na to – aby być w ich posiadaniu.
Jedną z nich jest – XPRO X12

➡ Przez ostatnie kilka miesięcy Peter Kolar, zespół Xpro i X12 pracowali całymi dniami, aby uczynić monetę X12 użyteczną, widoczną, wymienną i dostępną dla wszystkich członków Xpro. Wiele tysięcy osób wydobywa obecnie monety i przesyła je na swój Skywalet co tydzień.

➡ W czasie krótszym niż 3 miesiące osiągnęliśmy wiele kamieni milowych, które zwykle trwają latami przy rozwoju altcoinów.







➡ Miesiące ciężkiej pracy poszły w tym kierunku: zespół prawników, informatyków, programistów i wiele skomplikowanych danych musiało zostać sprawdzonych pod kątem akceptacji naszej monety przez tę giełdę.

➡ Peter ujawni tą nazwę już niebawem.
Od 15 lutego X12 będzie dostępny dla całego świata na tej giełdzie z 5 milionami klientów i setkami tysięcy odwiedzających dziennie.

➡ Od 15 lutego wszyscy będą mogli wymienić X12 na BTC, XMR, ETH i wiele innych.

➡ TERAZ nadszedł czas, aby zacząćkopać z nami na poważnie X12 w naszej kopalni XPro i już zbierać coiny przed wielkim boomem jaki niewątpliwie będzie na X12.

➡ X12 przypominam jest zbudowany na MONERO, bardzo poufny z otwartym kodem źródłowym ( kod zostanie udostępniony po nowym roku podobnie jak sieć bitomatów do zakupu i sprzedaży X12).

➡ Mamy już świetny portfel do przechowywania X12 i innych walut: https://skywallet.com/



RE: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - adamak2k - 04-12-2017 11:17

Hahaha pakiety i takie tam.... Dascoin 2.0 xD


RE: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - poverejay - 04-12-2017 11:40

Czy ja wiem Smile Mam w GCC zakupione pakiety (podobne projekty) , jest też fajna ilość ich coinów, Dasnica nie promuje (duży szum) mam tam też pakiet i wypłacam teraz po 19 Dasniców dziennie. Wyciągam własne wnioski i coś tam leci, nie narzekam.
A KNfy? Były i będą szprycować nas takimi niespodziankami dzięki pewnym osobom.
Dlaczego?
"Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie zakaz ich kupowania"
https://www.cashless.pl/felietony/3457-inwestycje-w-kryptowaluty-beda-nielegalne-jest-pomysl-jak-wprowadzic-w-zycie-zakaz-ich-kupowania
Wypłacić chcą zablokować. Wpłaty z sprzedaży krypto - chętnie pewnie przyjmą. Taki pies ogrodnika. Sam nie spróbuje i komuś nie da . Widzą co się dzieje. W 2 tygodnie kapitalizacja krypto to kilkadziesiąt mld $. Cała kapitalizacja kilkaset już mld $. I gdzie oni by chcieli aby taka kasa była? Wiadomo
Rezerwy rządowe były w złocie, były w dolarach - powinni też zacząć konsumpcje w kryptowalutach - ale gdzie...będziemy jak zwykle 50 lat za murzynami.
To że ostrzegają. Bardzo dobrze. Człowiek powinien być świadomy. Wiele osób nie ma pojęcia jak działać na rynku krypto i pomimo że tu trudno kase stracić - to poprzez brak tej świadomości - dużo osób właśnie ją traci.
Prosty przykład:
"Bo przecież Bitcoin miał polecieć do góry , a spadł. I ja sprzedałem. Więc straciłem"
Na dołku się kupuje - nie sprzedaje Smile
Jak będzie w X12 ?
Wolę spróbować niż potem żałować. A wiadomo daje info, dzielę się wiadomością, po to ten marketing mamy - nie każdy musi z niej korzystać. Biznes trzeba "czuć". Jak się nie poczuje - to się w nim nie zarobi. A Ryzyko jak zawsze i jak wszędzie.

Miłego dnia i otwartości życzę.



RE: XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - Meloman - 04-12-2017 16:20

Przestrzegam przed takimi oszustwami udającymi kryptowaluty. To nie ma nic wspólnego ani, z prawdziwą kryptowalutą, ani z prawdziwym miningiem.

Zwyczajna piramida finansowa, wykorzystuje trend jakim są kryptowaluty.


XPro X12 – Nowoczesna kryptowaluta! - Vasaki - 04-02-2018 04:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.