Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szybki dziennik (/Temat-Szybki-dziennik-152753)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szybki dziennik - sprzetok - 08-01-2018 19:47

Ostatni wpis

Ilość postów : 71,000/ 75,000

Google zindeksowane ponad 25, 0000

Przemyślenia :

Kończe ten dziennik na dzień dzisiejszy. Aktualnie osiągnąłem to czego oczekiwałem, tzn pewną systematyczność itp.

Projekt 1 Bedę nadal rozwijał p1 ero o ogłoszenia, bot napisany jest on takim majstersztykiem że .. brak słów Smile Nie jestem programistą ale cieszy mnie to co sam zrobię.... tutaj chodziło o wyrażenia regularne nie znalazłem nigdzie pomocy , oferia oferty do 2 k, sam w końcu napisałem 2

Projekt 2, projekt matka, postawiłem na 1 karte klon na xx domen , 5000 słow kluczowych, spędziłem prawie 34 H na optymalizacji, sslka , preloadzie, wynik każdej domeny w gmetrix 89 / 92, zarwałem wiele nocy, na klikałem się w chuj.

Wyniki na grudzień (normalnie bylo maks 80..) , % indeksacji 10-20 % na styczeń,






[Obrazek: capture.jpg]

Życze każdemu dużych zarobków i tego żebyście realizowali pomysły do końca. Ja wiele pomysłów z głowy realizuję dopiero po 2 latach ale mam swoje lata i inne obowiązki niż siedzenie przed internetem,pewnie wiele pomysłów nie zrealizuje nigdy Smile, zachęcam do sieci LN, Lead Network.

Kolejny update za jakiś czas.

impreza