Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szybki dziennik (/Temat-Szybki-dziennik-152753)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szybki dziennik - Lexiw - 21-12-2017 20:58

Śledzę na bieżąco dziennik, ale szczerze mówiąc nie ma tutaj żadnych szczegółów i ciężko coś ocenić.
Ponowię kilka pytań:
Te posty to na czym polegają? Bo chyba nie piszesz 1000 artuykułów na dzień? To jakieś krótkie wpisy, komentarzy czy kopiowane z innych stron?
Za pomocną jakiego narzędzia dodajesz tyle postów?
Pobierasz je skądś spinnujesz i wrzucasz?

Jeśli Ci wygodniej możesz odpowiedzieć na PW.

Pozdrawiam.


RE: Szybki dziennik - TeYroXOfficial - 21-12-2017 21:03

podpinam się do pytania wyżej ^ Wink


RE: Szybki dziennik - sprzetok - 21-12-2017 21:52

(21-12-2017 20:58)lexiw napisał(a):  Śledzę na bieżąco dziennik, ale szczerze mówiąc nie ma tutaj żadnych szczegółów i ciężko coś ocenić.
Ponowię kilka pytań:
Te posty to na czym polegają? Bo chyba nie piszesz 1000 artuykułów na dzień? To jakieś krótkie wpisy, komentarzy czy kopiowane z innych stron?
Za pomocną jakiego narzędzia dodajesz tyle postów?
Pobierasz je skądś spinnujesz i wrzucasz?

Jeśli Ci wygodniej możesz odpowiedzieć na PW.

Pozdrawiam.

Wiele ludzi pyta mnie w PW,
Te posty to na czym polegają? Bo chyba nie piszesz 1000 artuykułów na dzień? To jakieś krótkie wpisy, komentarzy czy kopiowane z innych stron?

spinowane artykuly

Za pomocną jakiego narzędzia dodajesz tyle postów?

własne programy, w 90 % to jest esencja tych stron samo napisanie wyrażenia regularnego to wyzwanie :/

Pobierasz je skądś spinnujesz i wrzucasz?

Spinuje , skąd ? jest masa polskich stron.


Wiem że czekacie na 1xxx zł zarobków dziennie , może kiedyś , na razie czekamy na 50-100 UU. Taki mam cel.


RE: Szybki dziennik - sprzetok - 22-12-2017 21:54

Ilość postów : 38,464 / 50,000


Przemyślenia :Cel 50 k, Google musi zassać. Postawiłem tez fajna domenke na uk na program forex trader, 300 wpisów,fajne wartościowe Wink. Zobaczymy po świętach czy jest ruch Smile. Jeśli będzie ruszymy z kopyta i w tym temacie.

Cel : Cel 50 k. Kiedy dojdziemy do 50 k, wtedy cel 75 k. Zmodernizuje troszkę wpisy na inny format. Ruszymy z zagranicą też z moim kolegą. Nadal będę badał temat handlowania walutami i programy partnerskie, czuje w tym duży potencjał.Widziałem jedną domenę konkurencji i jestem pod wrażeniem Smile Stąd też sam wystartowałem. W skrócie cel to polska domena,domena na zagranice i domena pod forex. Nie ukrywam że jednym z moich celów są też lidy z forexa za xxx zł.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt i Nowego Roku impreza


[Obrazek: Capture.jpg]


RE: Szybki dziennik - sprzetok - 28-12-2017 20:39

Dzień : 28.12.2017

Ilość postów : 47,159/ 50,000

Google: Strony internetowe
41 411 Przesłano
17 416 Zindeksowane

Przemyślenia : Google łyka, już 17 koła. Czekam do 50 i jadę na 75. W połowie stycznia startuje na zagranice w branży ero wiec może być tez ciekawie. Nie będę już dodawał zarobków, oraz update będzie raz na tydzień. Jeśli chodzi o forexy itp na razie czekamy na google i to jak pokryje się to z frazami.



Cel : Dodać posty, systematyczność, cel 50 UU stałych.



[Obrazek: Capture.jpg]

Troche zarobków nie powiem UU mi wystrzeliły



[Obrazek: zarobki_swieta.png]


RE: Szybki dziennik - danoneksss - 29-12-2017 08:25

Ładnie już to wygląda Wink
Życzę, aby było jeszcze lepiej!


RE: Szybki dziennik - Czaq - 29-12-2017 09:21

Również życzę powodzonka! Pozdrawiam


RE: Szybki dziennik - sprzetok - 29-12-2017 23:08

danoneksss , Czaq dziękuje za miłe słowa, cały czas działamy. Hosting przedłużony ,testowałem wiele wybrałem linuxapl za około 3 stówki.

Zarobki, Tylko Lead.Network, stabilnie, zachęcam do sieci.

[Obrazek: Capture.jpg]


RE: Szybki dziennik - Sergio7 - 29-12-2017 23:25

Trzymam kciuki Wink I życzę wysokich zarobków <3


RE: Szybki dziennik - sprzetok - 02-01-2018 20:50

Dzień : 02.01.2018

Na początek Wszystkiego dobrego w nowym roku, dużo zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze oraz osiągnięcia zamierzonych celów dla Wszystkich na 2018.

Ilość postów : 60,777/ 75,000

Google: Strony internetowe
47 670 Liczba zgłoszonych adresów URL
19 346 zindeksowane(ych) URL-e(i)

Przemyślenia :

1 projekt Google łyka powoli, atakuje teraz 75 k . Na przełomie stycznia/lutego wejdę w ogłoszenia na poważnie skrypt już prawie gotowy Smile. Posty będą w formie wygasania i pisania na nowo, okres 60 dni deley,przekierowanie , nowy post. Wprowadzę ranking itp , ogólnie cały czas będę coś zmieniał na stronie. Cel cały czas 50-100 UU.

2 projekt startuje z kolegą tematyka ero zagranica, gry, własnie szukam jakiegoś ciekawego programu pod gry android itp projekt będzie też szedł w kk . Temat do ogarnięcia. Okres styczeń/luty

3 projekt moja perełka, top secret Xpokerface

Cel :

Dodać posty, systematyczność, update stron, poznanie rynku gier android i programów partnerskich, nauka zrobienia landinpage jednostronicowego (jeśli ktoś chce pomóc będę wdzięczny) ....Xpokerface

p1


[Obrazek: Capture1.jpg]

p3

[Obrazek: capt2.jpg]

Troche zarobków stabilnie, thx Lead Network, zachęcam do sieci.




[Obrazek: Capture.jpg]