Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - radek0389 - 23-12-2017 18:56

@[Zaradny] Mógłbyś odnieść się do mojego postu, zacytowanego poniżejSmile?
(21-12-2017 19:16)radek0389 napisał(a):  Na wstępie, podziwiam dobre wyniki i śledzę temat Smile.
A teraz pozwolę sobie zadać pytanie nowicjusza w tej materii. Jaka jest bazowa waluta na giełdzie? Jeśli wpłacę np. 1000 zł, to saldo będę miał wyrażone w czym? Jeśli kupię na giełdzie określoną kryptowalute a potem będę chciał sprzedać i uzyskać kwotę, która będzie relatywna np. z kursem $, to jak to wygląda w praktyce? Tongue



RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 23-12-2017 22:00

Cytat:Po za tym ja jako trader (nie inwestor) nie trzymam krypto a nimi spekuluje co za tym idzie coś spada sprzedaje jak się odbija kupuje pisałem o tym na początku dziennika.

Nie nie, nie chcę być uszczypliwy. To nie była ironia nawet, przyznałem, że Ty się znasz, a ja nie Smile


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - adamcio99922 - 24-12-2017 13:09

Nie odnosisz wrażenia, że BCC jest bardziej pompowany przez "grube ryby" niż jeszcze chwilę temu BTC?

Każde pompowanie kończy się pęknięciem, a im bardziej i szybciej balonik rośnie tym szybciej Je+n+e... Jerk2


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 25-12-2017 02:21

Jutro dzis wydarzenia na nastepujacych krypto
Navcoin
Grs
Bay
Neo
Pay
Btc
Dgb
Módlmy sie by wyjscie przez opór techniczny na btc było stałe wtedy te typy wejdą.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - SkagGully - 25-12-2017 18:25

Warto teraz wchodzić w Verge (XVG)?


Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 25-12-2017 20:05

Następne dni może być mocno w dół, ale imo do końca roku się odbije.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 26-12-2017 04:14

(25-12-2017 20:05)mahuzz napisał(a):  Następne dni może być mocno w dół, ale imo do końca roku się odbije.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkiem nowego roku wietrze korekty.

Aktualizacja
Cel na ten rok osiągnięty. Moje typy osiągneły w sumie 2000% w niecały miesiąc co jest moim życiowym rekordem jak na razie.

(23-12-2017 22:00)mahuzz napisał(a):  
Cytat:Po za tym ja jako trader (nie inwestor) nie trzymam krypto a nimi spekuluje co za tym idzie coś spada sprzedaje jak się odbija kupuje pisałem o tym na początku dziennika.

Nie nie, nie chcę być uszczypliwy. To nie była ironia nawet, przyznałem, że Ty się znasz, a ja nie Smile

Może rzeczywiście jestem trochę przewrażliwiony.

(23-12-2017 18:56)radek0389 napisał(a):  @[Zaradny] Mógłbyś odnieść się do mojego postu, zacytowanego poniżejSmile?
(21-12-2017 19:16)radek0389 napisał(a):  Na wstępie, podziwiam dobre wyniki i śledzę temat Smile.
A teraz pozwolę sobie zadać pytanie nowicjusza w tej materii. Jaka jest bazowa waluta na giełdzie? Jeśli wpłacę np. 1000 zł, to saldo będę miał wyrażone w czym? Jeśli kupię na giełdzie określoną kryptowalute a potem będę chciał sprzedać i uzyskać kwotę, która będzie relatywna np. z kursem $, to jak to wygląda w praktyce? Tongue
Zależy na jakich parach grasz.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Chada - 27-12-2017 12:33

Co sądzisz o GAME jeśli można spytać? Smile
Podobno kolejne, duże gry będą wprowadzać ten system do mikropłatności


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - SkagGully - 29-12-2017 10:00

Czemu na Twojej grupie fb taka cisza? Już straciłeś zapał czy po prostu nie warto teraz w nic wchodzić?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 30-12-2017 04:55

(29-12-2017 10:00)SkagGully napisał(a):  Czemu na Twojej grupie fb taka cisza? Już straciłeś zapał czy po prostu nie warto teraz w nic wchodzić?
Nie robie typów masowo są możliwe spadki na nowy rok wiec typy beda 10go pewnie.A co do odpisywania ludziom poziom pytan jest bardzo czesto do du**y I po prostu olewam wiekszość pw jedyną stosunkowo pewną formą kontaktu sa pytania I odpowiedzi na grupie. Opisałem problem z głupimi wiadomościami w grupie . Wam sie wydaje że odpisac to żaden problem ale gdy wiadomosci jest ponad 100x dziennie bo po za dzienniczkiem mam pare stron itd z tego 4/5 pytan jest albo debilne albo można znaleźc odp w google. Nie mniej typy nadal beda