Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]upcash fejk - rozmowa z adminami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [scam]upcash fejk - rozmowa z adminami (/Temat-scam-upcash-fejk-rozmowa-z-adminami-15271)

Strony: 1 2


[scam]upcash fejk - rozmowa z adminami - n1dor - 18-10-2010 21:41

rozmowa z adminami na shoutboxie (z glownym zalozycielem i moderatorem )

[Obrazek: a0583280.jpg]


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - Wojtas100 - 18-10-2010 21:43

Nie ładnie nie ładnie.

Źle się robi.


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - n1dor - 18-10-2010 21:43

nom, jak admini tak zaczynaja pisac, ze zarobiliscie MI juz 5k to troszke smutno Sad


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - D3S1DER1UM - 18-10-2010 21:46

Ja z tego syfu zrezygnowałam....


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - olaaaxpp - 18-10-2010 21:46

zarobiliście MI napisał moderator. Admin napisał zarobiliście, to przecież nic nie oznacza?
To że moderator tak napisal nic nie oznacza, bo on tylko moderuje forum, nie kumacie tego? -.-


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - n1dor - 18-10-2010 21:49

olaaaaa niestety nie zdazylem zrobic skreena nizej co napisalem XeV, bo to on napisał cos w stylu "ładnie ładnie zarobliscie mi juz 4,550zł" moderator pozniej (doslownie sekunde dopisał te słowa, jezeli chcesz to baw sie dalej, ja tylko zamieszczam mojego sc z rozmowy z nimi, nie chca nawet dodac opcji paypal w opcji wyplat, mowia ze bedzie dropiero pod koniec przy pierwszych wyplatach, mogliby juz zrobic to teraz


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - MR_WHITE - 18-10-2010 21:54

Możliwe że oni to pisali w żartach a nie na serio


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - Marczyk - 18-10-2010 21:57

wieje sandałem ten cały UC


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - olaaaxpp - 18-10-2010 21:58

Nic takiego nie jest napisane co n1dor napisał 2 posty wyżej, przejżałam SB i nic nie ma, więc nie oceniajcie bezpodstawnie, ktoś tu po prostu chce was zniechęcić do tego serwisu.

Ale jak chcecie to słuchajcie, wasza sprawaTongue


RE: upcash fejk - rozmowa z adminami - Bolt - 18-10-2010 22:09

przecież to na kilometr żartem wieje.. Przestań jeść sandały na obiad bo ci źle robią. Przecież nie pisaliby tego na sb jakby się mieli zwinąć...