Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybudować dom... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wybudować dom... (/Temat-Wybudowac-dom-152685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wybudować dom... - Zaperr44 - 11-02-2018 02:26

(10-02-2018 22:09)fusek napisał(a):  
(10-02-2018 20:42)Zaperr44 napisał(a):  Myślałem że to dziennik o zarabianiu a nie chwaleniu się ile to wydało się na nowy sprzęt Tongue
Żeby wydać trzeba zarobić ;d

Tyle że w tym dzienniku jeszcze nic nie napisał ile zarobił, tylko wrzuca same zakupy (zarobek internetowy bo przecież w koncu od tego to forum)


RE: Wybudować dom... - Hidekii - 20-02-2018 18:39

Cześć po przerwie,
Trochę mnie nie było, ale myślę, że wrócę do pisania. Zaoszczędziłem około 33 tyś funtów, jak pisałem miałem trochę wydatków, ale już lecę tylko z zarabianiem i oszczędzaniem.
Co do zarobku internetowego, mam wiele pomysłów, ale na nic nie mogę się jeszcze zdecydować, może ktoś chce mi pomóc? Oczywiście odwdzięczę się darowizną w przyszłości.
Pozdrawiam!


RE: Wybudować dom... - dzemba - 23-02-2018 02:46

(20-02-2018 18:39)Hidekii napisał(a):  Cześć po przerwie,
Trochę mnie nie było, ale myślę, że wrócę do pisania. Zaoszczędziłem około 33 tyś funtów, jak pisałem miałem trochę wydatków, ale już lecę tylko z zarabianiem i oszczędzaniem.
Co do zarobku internetowego, mam wiele pomysłów, ale na nic nie mogę się jeszcze zdecydować, może ktoś chce mi pomóc? Oczywiście odwdzięczę się darowizną w przyszłości.
Pozdrawiam!

To dawaj napisz tutaj te pomysły, albo napisz na PW nawet do mnie, czy komu tam ufasz. Bo tak bez twojego zaangażowania nikt ci się nie będzie narzucał.Cool


RE: Wybudować dom... - Hidekii - 24-02-2018 15:36

@dzemba
W poniedzialek mam wolne, wiec nadrobie zaleglosci!

Narazie zaczelem:
@Twitchfollow
0,8$

@Opinie.pl
1500 pkt


RE: Wybudować dom... - fusek - 24-02-2018 15:58

(24-02-2018 15:36)Hidekii napisał(a):  @dzemba
W poniedzialek mam wolne, wiec nadrobie zaleglosci!

Narazie zaczelem:
@Twitchfollow
0,8$

@Opinie.pl
1500 pkt

Zaczęłem? WTF.

Fakt jeszcze trochę i będzie te 30 tys. Funtów heheh


RE: Wybudować dom... - Xanter98 - 24-02-2018 16:00

Kupujesz ciuchy za kilka k$, a chcesz zbierac grosze na jakichs klikach czy ankietach. Ciezko to widze.


RE: Wybudować dom... - dzemba - 24-02-2018 22:19

Tak się zastanawiam, czy kilkukrotnie bardziej nie opłacało Ci się kupić sobie trochę mniej oryginalne nagrody i za te ~20k zł nie bawić się w ankiety do końca życia, tylko zająć się czymś poważnym?

PS. @[Adaalbert] wzywam cię, linczuj za słownictwo Big Grin teraz twoja kolej.