Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybudować dom... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wybudować dom... (/Temat-Wybudowac-dom-152685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wybudować dom... - Hidekii - 06-01-2018 16:17

W tym miesiącu miałem trochę wydatków, więc dziennik uaktualnie dopiero w lutym!

Wydałem:
7 tyś zł - korekcja wzroku
4 tyś zł - ipad pro 12,9 512GB WiFi 2017
5 tyś zł - ciuchy

[Obrazek: 1jpg_qxaxwrh.jpg]


RE: Wybudować dom... - Bazor - 07-01-2018 17:22

Zawsze mnie zastanawiało czym się kierują ludzie w kupowaniu ciuchów po 300zł za jakieś polo niż ciuchów z popularnych sieciówek: House/Reserved itp.
Jakość takich ciuchów jest lepsza czy o co tu chodzi? Tongue
W każdym bądź razie pieniądze wydane na siebie to dobra inwestycja Wink o wiele lepiej i atrakcyjniej się człowiek czuje w takich ciuchach oraz z przypływającą pewnością siebie rozgląda się za piękną płcią przeciwną Tongue


RE: Wybudować dom... - Rommel - 07-01-2018 18:00

(07-01-2018 17:22)Bazor napisał(a):  atrakcyjniej się człowiek czuje w takich ciuchach oraz z przypływającą pewnością siebie rozgląda się za piękną płcią przeciwną

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanieSmile


Wybudować dom... - tomek7912 - 07-01-2018 19:20

Jakość zazwyczaj jest taka sama tylko metka inna.


RE: Wybudować dom... - AnonimMilioner - 08-01-2018 18:13

@Hidekii - wybacz, ale odzież za 5k i ipada za 4k mogłeś sobie darować. Nie masz jeszcze tyle, żebyś mógł korzystać, jeśli to jest twój kapitał to powinienieś go inwestować a nie tracić tak szybko i łatwo. Ja zawsze byłem, jestem i będę oszczędny i na złe mi to nie wyszło, a wręcz przeciwnie. Takie jest moje zdanie.


RE: Wybudować dom... - a00 - 08-01-2018 18:27

Bardzo fajny cel. Jak wyglądają zarobki internetowe oraz plany na ich poprawienie? Są już pomysły?


RE: Wybudować dom... - patttson - 08-01-2018 18:31

Jak na moje nie powinieneś zaglądać nikomu do portfela - odzież i ipad moglbyc rowniez inwestycja w siebie Wink


RE: Wybudować dom... - Zaperr44 - 08-01-2018 20:56

(07-01-2018 17:22)Bazor napisał(a):  Zawsze mnie zastanawiało czym się kierują ludzie w kupowaniu ciuchów po 300zł za jakieś polo niż ciuchów z popularnych sieciówek: House/Reserved itp.
Jakość takich ciuchów jest lepsza czy o co tu chodzi? Tongue
W każdym bądź razie pieniądze wydane na siebie to dobra inwestycja Wink o wiele lepiej i atrakcyjniej się człowiek czuje w takich ciuchach oraz z przypływającą pewnością siebie rozgląda się za piękną płcią przeciwną Tongue

Tommy,Polo to są marki ekskluzywne,eleganckie a House itp to zwykłe przeciętne ubrania gdzie stać przeciętnego kowalskiego i niczym się one nie wyróżniają bo wszędzie jest to samo logo tak jest w każdej sieciówce Smile


RE: Wybudować dom... - Xanter98 - 09-01-2018 02:31

(08-01-2018 18:31)patttson napisał(a):  Jak na moje nie powinieneś zaglądać nikomu do portfela - odzież i ipad moglbyc rowniez inwestycja w siebie Wink

Podzielił się tym na forum, więc krytyka jest jak najbardziej na miejscu.

Sam nie widzę sensu w wydawaniu 5k na ciuchy tylko po to, żeby mieć inne logo, no ale może miał w tym jakiś cel. Oczywiście jego sprawa, jak wydaje własne pieniądze, nie każdy ma obowiązek oszczędzać Wink


RE: Wybudować dom... - macio96b - 09-01-2018 10:54

(08-01-2018 20:56)Zaperr44 napisał(a):  
(07-01-2018 17:22)Bazor napisał(a):  Zawsze mnie zastanawiało czym się kierują ludzie w kupowaniu ciuchów po 300zł za jakieś polo niż ciuchów z popularnych sieciówek: House/Reserved itp.
Jakość takich ciuchów jest lepsza czy o co tu chodzi? Tongue
W każdym bądź razie pieniądze wydane na siebie to dobra inwestycja Wink o wiele lepiej i atrakcyjniej się człowiek czuje w takich ciuchach oraz z przypływającą pewnością siebie rozgląda się za piękną płcią przeciwną Tongue

Tommy,Polo to są marki ekskluzywne,eleganckie a House itp to zwykłe przeciętne ubrania gdzie stać przeciętnego kowalskiego i niczym się one nie wyróżniają bo wszędzie jest to samo logo tak jest w każdej sieciówce Smile

Tommy, Polo, Lacose, to marki, które na widok mam ochotę rzygać, bo co druga plastikowa lampucera i dresiarz chodzą w tym gównie podrobionym z chin. Ot taka to moda