Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybudować dom... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wybudować dom... (/Temat-Wybudowac-dom-152685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Wybudować dom... - Hidekii - 29-11-2017 01:45

Witam!

Mam na imię Patryk, mam 27 lat.
Swoją przygodę z zarabianiem w internecie zacząłem w 2011 i skończyłem w tym samym roku. Zarabiałem na uploadzie, przez chyba 6 miesiący. Później niestety posypały się strony typu filesonic i zakończyła się moja kariera.
Pamiętam, że zarobiłem wtedy około 7 tysięcy i kupiłem sobie wymarzony jeden z pierwszych telewizorów 3D Full HD Samsung 46".
W między czasie zapisałem się na studia, na które nie poszedłem, przez to, że nie złożyłem papierów w terminie (pomyliło mi się o jeden dzień), za co teraz jestem wdzięczny losowi.
Wyjechałem do UK i zaczełem od zmywaka. Przez 6 lat dopiąłem się do pozycji Managerskiej. Dzięki oszczędnościom zainwestowałem w nieruchomości (bez żadnych kredytów), które generują mi dochód pasywny.
Ale nie o tym. Wybaczcie długi wstęp, przejdę do sedna.
Chcę stworzyć coś swojego lub zacząć również generować kolejny zysk przez internet.
Jestem osobą ambitną i jak na coś postawie to robię to do końca. Pragnę zrealizować swój cel.
Dziennik stworzyłem, aby obserwować swoje postępy w zarobkach przez internet i aby dążyć do tego, żeby znów zacząć, a nie porzucić ten pomysł. Jak mówił Brian Tracy - zapisanie celu na papierze, zwiększa dwukrotnie szanse na jego powodzenie.
Jeżeli Macie jakieś propozycje i chcecie być moimi GURU - zapraszam na PW - tylko poważni ludzie! W dzienniku będę również notował moje oszczędności w złotówkach i funtach.
Co tydzień w piątek będę aktualizował dziennik.
Pozdrawiam




Dziennik


Cel: Wybudowanie wymarzonego domu


[Obrazek: 47f936a0115aa0ee91ee53b2f85bf90e.jpg]


Zaoszczędzone:
Praca: 29020£
Dochód Pasywny: 16000zł


Zarobione w internecie:
Całość: 0zł


Aktualny status:
W POSZUKIWANIU SWOJEJ DROGI ZAROBKU W INTERNECIE oraz PISANIE PORADNIKA O ZARABIANIU W UK/ SZYBKIM AWANSIE/ OSZCZĘDNOŚCI.


RE: Wybudować dom... - Rak - 29-11-2017 08:37

Fajna historia Big Grin Powodzenia, będę obserwował Big Grin


RE: Wybudować dom... - Captain - 29-11-2017 09:00

Zapowiada się ciekawy dziennik. Udanych zarobków! Btw ten dom kupujesz w UK czy w Polsce?


RE: Wybudować dom... - Olszi - 29-11-2017 09:10

Zapowiada się ciekawie


RE: Wybudować dom... - Hidekii - 29-11-2017 10:58

(29-11-2017 09:00)Captain napisał(a):  Zapowiada się ciekawy dziennik. Udanych zarobków! Btw ten dom kupujesz w UK czy w Polsce?
W Polsce :-), mam już ziemię gotową pod budowę.
Pozdrawiam


RE: Wybudować dom... - gangsterparty - 29-11-2017 12:43

edit..


Wybudować dom... - mahuzz - 29-11-2017 13:25

Ciekawa historia, a cel... piękny! Trzymam mocno kciuki Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Wybudować dom... - lever - 29-11-2017 16:08

też jestem za granicą i też moim celem jest budowa domu

Powodzenia i zapraszam na mój dziennik!


RE: Wybudować dom... - Mariuszeek - 29-11-2017 17:26

Powodzenia Smile


RE: Wybudować dom... - AnonimMilioner - 29-11-2017 18:43

Powodzenia, będę obserwował. Smile