Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Faucet.Rocks - [ Faucet | Mining | PTC | Rainpool ] - Wypłaty FaucetHub /bez minimum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Faucet.Rocks - [ Faucet | Mining | PTC | Rainpool ] - Wypłaty FaucetHub /bez minimum! (/Temat-Faucet-Rocks-Faucet-Mining-PTC-Rainpool-Wyplaty-FaucetHub-bez-minimum-152678)



Faucet.Rocks - [ Faucet | Mining | PTC | Rainpool ] - Wypłaty FaucetHub /bez minimum! - adamak2k - 28-11-2017 21:35

Kolejny faucet do kolekcji! Tym razem to Faucet.Rocks. Bardzo świeży i przyjemny w obsłudze. Ma mało reklam i chyba brak pop-up'ów. Poniżej znajdziecie sposoby zarabiania, dowód wypłacalności oraz mój link polecający. Zapraszam!

- POCZĄTEK/KONTO -

Link zwykły: Faucet.Rocks
Link polecający: Faucet.Rocks impreza

Aby zacząć korzystanie ze strony trzeba mieć konto na FaucetHub.io (bardzo polecam, świetna strona). Jeśli chcecie poczytać o tej stronce zobaczcie tutaj:
https://faucethub.io/help
Kiedy mamy już konto FaucetHub, należy przypisać jeden z naszych adresów do konta faucethub. Ja przypisałem sobie swój adres ze strony freebitco.in i tam wypłacam swoje zarobki z faucetów, dopiero większe sumy wysyłam na normalny adres, ponieważ w niedziele mają darmowe wypłaty Wink
Także, jak mamy przypisany tam adres to możemy się zalogować właśnie tym przypisanym adresem.

- FAUCET -
Tutaj nasze zarobki zależą od poziomu konta. Na poziomie pierwszym (Level 1) zarabiamy 7 Satoshi za każde przejście przez skracacz linków. Na maksymalnym poziomie zdobywamy 16 Satoshi za każde przejście. Nie wiem jeszcze jaki jest maksymalny poziom. Za każdy Claim (zebranie) dostajemy 1 XP.

[Obrazek: SkMoDHixM.png]


- MINING -
Raczej nie warto marnować sprzętu. Chodzi oczywiście o kopanie przez coin.hive. Dostajemy 1 Satoshi co ~7000 hashy oraz 1 XP co 20 000 hashy. Czy się opłaca to zdecydujcie sami.

[Obrazek: HyuRvSjgf.png]

- PTCWall -
Dostajemy 1 XP i 1-2 Satoshi za każde obejrzenie reklamy (odwiedzenie strony). Po prostu PTC z niskimi stawkami.

- BONUS -
Chodzi tutaj o kody bonusowe od twórców. Znajdziemy je na portalach społecznościowych strony. Oto lista tych portali:
Dzisiejszy kod to: VMAAXK
(z twittera)

- REFFERAL/ POLECENI -
Dostajemy 10 Satoshi za każdego poleconego, który osiągnie drugi poziom oraz 10% jego zarobków na zawsze. Myślę, że całkiem dobry system. Nie wiem, czy liczą się też zarobki z poleconych poleconego.

- RAINPOOL -
Chodzi tu o to, że każdy użytkownik jak wykonuje akcję to to puli dodaje się 1 satoshi. Co dwie godziny cała pula jest rozdzielana na losową liczbę graczy, którzy byli aktywni w przeciągu tych dwóch godzin. Całkiem sprytne rozwiązanie, podoba mi się! Lol

- WYPŁATA -
Można wypłacić kiedykolwiek chcemy. Bez minimum. Wypłata pojawia się natychmiastowo na FaucetHub! Cool

Testowa wypłata:
[Obrazek: SkJEPrsez.png]

Miłego zarabiania! Big Grin


RE: Faucet.Rocks - [ Faucet | Mining | PTC | Rainpool ] - Wypłaty FaucetHub /bez minimum! - Adam05 - 12-01-2018 21:32

Co jaki czas są claimy?


Faucet.Rocks - [ Faucet | Mining | PTC | Rainpool ] - Wypłaty FaucetHub /bez minimum! - Hybrid1990 - 14-12-2018 16:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.