Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych (/Temat-Jak-to-jest-z-tym-zarabianiem-na-produktach-bankowych-152658)

Strony: 1 2


RE: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - polskitrader - 16-12-2017 20:15

(15-12-2017 23:53)rachman napisał(a):  
Cytat:nie dość że wytną chwasta, to mogą liczyć na profity za to.
? pierwsze słyszę. Jak sieć takie taktyki stosuje?

Profity są różne, zwiększenie prowizji np są układy i układziki uwierz Wink
Wiadomo, że nie dadzą Ci za to pieniędzy w postaci bonusu, bo nie ma takiego zapisu.
Ale likwidacja jest bardzo prosta i łatwa takiego gościa co spamuje np na FB na grupach czy w ogłoszeniach dający zarobić innym w postaci 2000 zł na dzień i stosuje do tego ukrytą stronkę, na którą trzeba podać swój email, następnie dostajesz w kolejnym kroku jak zarabiać. Czyli bierzesz pożyczkę, zakładasz sobie konto celem wzbogacenia się na prowizji, następnie zamykasz konta. Takich ogłoszeń jest masa i ludzie to zgłaszają, bo nie po to płacą za utrzymanie swojej strony, by jakiś gościu idąc na łatwiznę odbierał im klientów.
Niektórzy wydają na reklamę 10 tys zł i jak widzą że im się to nie przekłada na zarobki, to co myślisz że co robią? Działają by wytępić chwasty. To jest biznes dający dobre zarobki i właściciele wielu serwisów się nie cackają.

Jak dla mnie wszystkie takie serwisy, które tylko żerują na ludzkiej głupocie, czyli aby pokazać komuś jak zarabiać, zapisz się do nas, a my Cię poprowadzimy, to zwykłe cwaniaki, którzy nie potrafią inaczej się dorobić, tylko na jeleniach Smile Niedługo będą same takie denne serwisy i wszyscy będą tylko chcieli pokazać jak na tym zarabiać, aż w końcu PP zaczną stosować weryfikację strony. Chociaż nie wiadomo czy doczekamy się tego, bo prędzej sądzę że się zmieni ustawa w pożyczkach pozabankowych i się skończy złota era Smile i tak już mało brakowało, a nie pisalibyśmy o tym teraz Wink


RE: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - rachman - 16-12-2017 20:21

Pytałem konkretnie które sieci bo działam w kilku od wielu lat i jakoś nie słyszałem by w jakikolwiek sposób wynagradzały. Może i tak ale nigdzie się tym nie chwalą, pewnie wiedzą to tylko Ci którzy dostali te profity. Inaczej rozniosłoby się po sieci info.


RE: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - polskitrader - 16-12-2017 21:31

A miałeś sytuację, że zgłosiłeś kogoś za nieuczciwe motywowanie ludzi? Smile Jeśli działasz od kilku lat, to zapewne masz dobre kontakty z opiekunami, negocjować możesz z nimi przecież wszystko i w każdej sieci Wink Nie mogę podać konkretnych sieci, bo nikt normalny by nie pisał po nazwach, każdy wydawca jest inaczej traktowany i każdy jest traktowany indywidualnie. Jak masz dobre relacje z programami to uwierz, że możesz dużo więcej negocjować, chyba że tylko Twoja praca polega tylko na podpinaniu afiliacji i nic więcej.

Ogólnie jestem ciekaw czy ktoś z tutejszych userów poszerzył swój biznes pożyczkowy o inne kraje, bo osobiście myślę ze znajomymi o wejściu w nowy rynek.


RE: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - rachman - 16-12-2017 21:50

Nie pilnuję i nie poluję na nieuczciwych motywatorów i kombinatorów ale zdarzyło się zgłosić oszustów. Nie przyszło mi nigdy do głowy by za to wołać cokolwiek. Robiłem to bo dosłownie oszukiwali ludzi.


RE: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - Drzew - 17-12-2017 22:14

Tak swoją drogą, to ostatnimi czasy maszynowo są wypluwane ogłoszenia typu "x tysięcy w 7 dni" na serwisy ogłoszeniowe , dotyczące właśnie promowania tego typu rzeczy Tongue
Najlepsze że wszystkie z nich dotyczą prawie zawsze 2 "firm" Big Grin


RE: Jak to jest z tym zarabianiem na produktach bankowych - Aśka85 - 12-04-2023 11:55

Cześć ludzie
Tak czytam i czytam jako, że sama zajmuję się afiliacją od ponad roku to jakie jest moje zdumienie i zdziwienie, że ludzie wciąż mylą dwa pojęcia.
Mianowicie PROGRAM PARTNERSKI kontra PROJEKT
Ludzie projekt to taka troszkę symbioza w przyrodzie. PROJEKTY , które w ostatnim czasie powstają jak grzyby po deszczu żerują na takich właśnie programach. Dlatego, że programy partnerskie i działanie w nich jest dobrowolne i można współpracować nawet z kilkoma takimi partnerami. A teks założysz 6 kont ni jak ma się do zarabiania w afiliacji. Bo AFILIACJA to polecanie i promowanie produktów! Otóż wystarczy krótka rejestracja w programie partnerskim, otrzymujesz od nich stronę, która możesz polecać , udostępniać i dzięki niej również zarabiać a możesz również zarabiać poprzez konkretny produkt tak jak robią to ludzie z tymi kontami ale w sposób całkowicie legalny, normalny. Linki partnerskie to twoje narzędzie i jeśli jesteś osobą kreatywną, to z powodzeniem sobie poradzisz.
PAMIĘTAJ. Afiliacjia to nie tylko konta bankowe! Dzięki Afiliacji możesz polecać wszystko: ciuchy, książki, artykuły dla zwierząt, buty , zabawki ale wiadomo tutaj prowizja jest troszkę niska bo kształtuje się w granicach kilku % wysokości zakupu. Konta bankowe, produkty finansowe czy ubezpieczenia tu z kolei możesz już zarobić konkretne pieniądze. Otóż za polecenie 1 produktu masz od 50 zł do nawet 200 zł !
Nie prawdą jest również, że osoba , która udostępnia swój link zarabia podwójnie. Ponieważ , ja dając swój link do otwarcia np konta w PEKAO zarabiam jedynie prowizję od programu partnerskiego w tym przypadku to 180 zł i na tym się kończy mój zarobek. Są jeszcze premie którymi program partnerski wynagradza najbardziej aktywnych wydawców. Dalej zarabia osoba, która korzysta z tego oto linku czyli otwiera konto i spełniając proste warunki otrzymuje premię od banku dla nowych klientów. Na przykładzie właśnie PEKAO jest to kwota 250 zł ( z czego 50 dostaje już za samo otwarcie kolejne 50 w postaci bonu do żabki i kolejne 150 zł za spełnienie prostych warunków. ) Nic skomplikowanego ani trudnego. Wystarczy się wczytać i mądrze to wykorzystać.
Zadajcie sobie pytanie czy jak idziecie do oddziału i zakładacie konto czy pracownik informuje was, że w danym miesiącu jest taka i taka promocja? Odpowiedź pewnie brzmi NIE! Dlatego, że pracownicy nie mają obowiązku o tym mówić a ludzie często z lenistwa nie są w stanie przeczytać kilkunastu stron umowy na której na pewno jest o tym info .
I właśnie współpraca z programem partnerskim daje nam przewagę nad pracownikiem banku. Klient zgarnia bonus za otwarcie konta a zadowolony klient to dla ciebie szansa na dalszą współpracę.

Także kochani zachęcam was do podjęcia przynajmniej próby współpracy z programem partnerskim abyście sami mogli się przekonać jak to wygląda, jak działa.
Ale gwarantuję wam że jest to jak najbardziej legalny sposób zarabiania w Internecie